Wentylacja PC

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Nippyx

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2019, 16:38

Wentylacja PC

Post17 kwie 2019, 08:21

Cześć!
Zastanawiam się nad jedną kwestią - czy ma znaczenie to, gdzie postawię jednostkę centralną? Chodzi mi o wentylację i generalnie chłodzenie - w pokoju mam gruby dywan i tak mi się wydaje, że postawienie "pudła" na podłodze tj. na dywanie może być nienajlepszym pomysłem. Wprawdzie od spodu obudowy nie ma żadnych wlotów, no ale dywany z wełny linieją i podejrzewam że włókna mogłyby zatykać otwory - jak myślicie :think: ?

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Wentylacja PC

Post18 kwie 2019, 21:17

Ja myślę tak że linieją to z reguły tylko żywe zwierzęta . Dywan chyba się do nich nie zalicza, nawet z wełny. Kurzu i innego syfu zawsze lata w powietrzu i na to nie ma rady. Myślę więc że jest parę rozwiązań. Trzepać codziennie dywan i następnie go odkurzyć lub pozbyć się dywanu bo jeżeli linieje to "g****" a nie dywan.

P.S. Jednostkę centralną jak sam to nazwałeś stawia się centralnie :D
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .

Nippyx

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2019, 16:38

Wentylacja PC

Post23 kwie 2019, 09:07

Linieją linieją. Zwłaszcza dywany z prawdziwej owczej wełny. Mam taki z Dywilanu xxx więc wiem co mówię. Zresztą sami o tym piszą.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości