windows10 ślimak - problemy użytkownika

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
RYSZARD-71

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 06 paź 2018, 16:38

windows10 ślimak - problemy użytkownika

Post06 paź 2018, 18:25

W końcu września 2018r. nabyłem w hipermarkecie laptop typu: HP 15-raOxx

z zainstalowanym OS: Microsoft WINDOWS10 HOME

i procesorem typu: Celeron(R) CPU N3060 @ 1.60GHz, 1601 MHz, Rdzenie: 2, Procesory logiczne: 2

Komputer od początku charakteryzował się bardzo powolną pracą, choć wykonałem czyszczenie z niepotrzebnych programów korzystając z porad z strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

oraz wielu podobnych:

Postanowiłem powrócić do WIN-7, w sklepie komputerowym nabyłem płytę DVD z programem oraz pendrive z programem instalacyjnym,
niestety kiedy klikam na ten program wyskakuje tylko komunikat: "UNSUSPPORTET OPERETING SYSTEM"
Dysponuję też interesującymi zrzutami ekranowymi które bardzo chętnie opublikuję, gdy się dowiem jak zamieścić pliki które mam zapisane na swoim dysku twardym, nie zaś gdzieś w internecie.

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

windows10 ślimak - problemy użytkownika

Post06 paź 2018, 21:11

Ale czego oczekujesz? wyczyszczenia windows 10? czy instalacji na nowo windows 7?
RYSZARD-71 pisze:w sklepie komputerowym nabyłem płytę DVD z programem oraz pendrive z programem instalacyjnym

Czyli masz plytkę z windows 7 tak? jaki program na pendrive?

RYSZARD-71

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 06 paź 2018, 16:38

windows10 ślimak - problemy użytkownika

Post07 paź 2018, 12:21

Przede wszystkim przesłać w załączeniu logi z rejestracji pracy systemu - bo w dalszym ciągu nie wiem czy to jest wina WINDOWS10 o którym przeczytałem wiele złych rzeczy, czy jakieś uszkodzenia komp. - laptopa który kupiłem.

WINDOWS10 jest jaki jest - jeżeli można go jeszcze oczyścić - to będę wdzięczny.

W sprawie WIN7 liczę jeszcze na pomoc sklepu gdzie kupiłem program i pendrive. Na razie pendrive z progr. instalacyjnym jest z powrotem z sklepie.

W dalszym ciągu nie wiem jak przesłać pliki i zrzuty programów które mam zapisane we własnym komputerze, sorki nie mam doświadczenia w pisaniach na forach.

O sobie; mam już swoje lata, kiedyś naprawiałem RTV. Jestem użytkownikiem komp. od czasów WIN98, ale tylko jako użytkownik. na sprzęcie komputerowym się nie znam, zresztą ten się bezustannie zmienia.

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

windows10 ślimak - problemy użytkownika

Post07 paź 2018, 14:06

RYSZARD-71 pisze:W dalszym ciągu nie wiem jak przesłać pliki i zrzuty programów które mam zapisane we własnym komputerze, sorki nie mam doświadczenia w pisaniach na forach.

Przez zewnętrzne serwisy , zdjęcia na przez stronę:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
wgrywasz i podajesz do nich link tutaj na forum

RYSZARD-71

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 06 paź 2018, 16:38

windows10 ślimak - problemy użytkownika

Post07 paź 2018, 16:24

Instalator OS WIN7 nie otwiera się w komp. z WINDOWS10

Obrazek Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników "tylko do odczytu"

Jeszcze jedno, pobrane programy do tworzenia płyt ratunkowych w komp. z WINDOWS10 po kliknięciu tajemniczo znikają mimo, że nadajemy im cechę "tylko do odczytu"

Obrazek Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

O tak to wygląda:

Obrazek Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Oczywiście na użytkownika WINDOWS10 czekają i inne niespodzianki:

Obrazek Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Gorzej, że w systemie WIN10 okna WORDA przypierają niezwykły wygląd (nie wiem czy uszkodzony jest WIN10 czy komputer) [szary]:
Obrazek Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Lub taki [czarny]


Oczywiście zawieszonego WORDA czy OpenOffice można zamknąć MENADŻEREM ZADAŃ ale to oznacza konieczność odzyskiwania dokumentów:

Obrazek Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



Oczywiście na użytkownika WORDA czekają też inne ciekawe niespodzianki.....

Obrazek Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników


Żeby nie było zbyt nudno przy logowaniu na stronę: forum.hotfix.pl, też natrafiam na niespodzianki:

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

------Połączono posty------

Proszę o informację jak przesłać systemowe logi, tutaj: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - wkleić ich się nie da, chyba, że jest jakiś sposób.



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości