Wolno chodzi mi internet

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
erykom

Użytkownik
Posty: 400
Rejestracja: 21 lut 2012, 18:22
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Wolno chodzi mi internet

Post09 maja 2019, 12:35

Zauważyłem że od jakiegoś czasu strasznie "muli" mi internet.Niektóre strony się długo ładują,Długo się ściągają programy.Jest jakiś sposób na "naprawienie" tego czy muszę na nowo zainstalować system?

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22679
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Wolno chodzi mi internet

Post09 maja 2019, 13:18

Nie sądzę, aby był sens reinstalować system, tylko z powodu problemów z internetem. Może masz jakieś problemy techniczne, sprzętowe, ale raczej nie systemowe... Może złapałeś jakąś infekcję? Nie jestem w stanie Ci pomóc, ale może niedawno zainstalowałeś coś nowego, co mogło wpłynąć na pogorszenie działania internetu? Może Twój dostawca internetu ma jakieś problemy? Czy problem dotyczy każdej przeglądarki, czy tylko np. Google Chrome? Na pewno nie reinstaluj ponownie systemu... Skąd wiesz, że po tym problemy z netem nie wrócą?
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
erykom

Użytkownik
Posty: 400
Rejestracja: 21 lut 2012, 18:22
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Wolno chodzi mi internet

Post09 maja 2019, 13:52

No pewien to nie jestem czy po reinstalacji wszystko będzie ok.Nic nie instalowałem w ostatnim czasie.Średnio co tydzień skanuje komputer programem CCleaner,Eusing Free Registry Cleaner,Malwarebytes,Auslogics Disc Defrag i wszystko jest ok.Sprawdzę jeszcze na innej przeglądarce

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22679
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Wolno chodzi mi internet

Post09 maja 2019, 14:01

Jakiego używasz systemu? Chyba nie Windows 10? Bo np. użytkownicy systemu Windows 10 mieli lub nadal mają problemy z Google Chrome, ze względu na zabezpieczenia systemu, aktualizacje, itp. Google Chrome się zacina? :mrgreen:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Wolno chodzi mi internet

Post17 maja 2019, 19:23

Ja bym zobaczył co pokazuje program WinMTR zapuszczony, gdy net chodzi normalnie oraz gdy muli.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości