Wymiana k.graf-reboot systemu?

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
karuchara

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2017, 11:38

Wymiana k.graf-reboot systemu?

Post25 gru 2017, 11:43

Cześć, mam problem związany z wymianą karty graficznej, otóż nie wiem czy nie powinienem przed jej wymianą najpierw zrobić jakiś zapis ważnych plików, gdyby wymagany był reboot systemu. Nie wiem właśnie czy będzie miał on miejsce, bo mam do zgrania jakieś 19GB danych, które po prostu muszą być bezpieczne :/

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Wymiana k.graf-reboot systemu?

Post25 gru 2017, 13:06

Wymiana grafiki nie wymaga formatowania systemu. Zrób sobie dla pewności pkt przywracania systemu, usuwasz stare sterowniki do grafiki, wsadzasz nową i instalujesz stery do tej nowej.

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Wymiana k.graf-reboot systemu?

Post25 gru 2017, 23:05

Witam.
karuchara pisze:Cześć, mam problem związany z wymianą karty graficznej, otóż nie wiem czy nie powinienem przed jej wymianą najpierw zrobić jakiś zapis ważnych plików, gdyby wymagany był reboot systemu.

Reboot systemu to nic innego jak po polsku ponowne uruchomienie systemu . Nie ma to wpływu na dane i nie ma potrzeby robić kopii danych.
Reszta tak jak wyżej.
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 8 gości