Zacina mi się komputer

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
maciek8902

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 24 gru 2008, 11:24

Zacina mi się komputer

Post02 sty 2009, 16:45

mam wentylator tylko na procesorze jaki to nie wiem gdzie to mogę sprawdzić?? wymieniłem kartę ale znów się zacina. ten co mi zakładał neta powiedział teraz ze to płyta główna albo system jest winowajcą
Ostatnio zmieniony 02 sty 2009, 16:47 przez me@djohnsc, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodałem znaczki pl

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Zacina mi się komputer

Post02 sty 2009, 17:00

Chodziło mi o dokładną informację o ilość wentylatorów łącznie z tymi 12" (podobny z tyłu zasilacza), tryb pracy wdmuchiwanie na dany podzespół / wydmuchiwanie powietrza czyli wyciąganie nagrzanego powietrza z wnętrza obudowy i wyprowadzenie go na zewnątrz.

Nie wiem czy Twoja obudowa pozwoli na to, jeżeli posiadasz taką możliwość, zamontuj jeszcze jeden wentylator blisko procesora, aby ciepłe powietrze wyprowadzał na zewnątrz obudowy. Dodatkowo w miarę możliwości wyłam jedną lub dwie zaślepki (tam gdzie karty rozszerzeń), jeszcze jedna sprawa, jeżeli nie Masz spiętych kabli, zepnij je razem, w ten sposób co nieco udrożnisz przepływ powietrza.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

maciek8902

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 24 gru 2008, 11:24

Re: Zacina mi się komputer

Post04 sty 2009, 22:04

Kto mi powie, dlaczego nie pokazuje mi wszystkich napięć everest i jak wchodzę w biosu ?

////POST 2////

Mam małą obudowę, cieple powietrze wyprowadza mi zasilacz tuż nad procesorem zaślepek prawie już nie mam


czy to wina plyty glównej?
Ostatnio zmieniony 04 sty 2009, 22:11 przez me@djohnsc, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: poprawiłem pisownię, połączyłem posty



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 22 gości