Zużywające się gałki od yoisticka PS3

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Gruszanek

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 15 sty 2017, 10:57

Zużywające się gałki od yoisticka PS3

Post19 sty 2017, 00:26

Witam.
Mam takie pytanie ( niewiem czy dobre forum) . Czy istnieje jakiś sposób aby gałki od pada przestały "skrzypić"? Pad nie taki stary a gałki ledwo zipią lekko używane. Chodzi mi o np jakąś maść na gałki czy coś w tym stylu.

-- 19 sty 2017, 00:26 --

A przy okazji do mojego poprzedniego "posta" czy jak to się tam zwie: uzyskałem cudem płytę z orginalnym Win7 ale problem dalej taki sam płyty nie czyta komputer...

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Zużywające się gałki od yoisticka PS3

Post19 sty 2017, 21:27

Właściwie trudno jednoznacznie coś doradzić. Wydaje mi się, że jak dłużej będziesz grał to się "wyrobi". Ewentualnie na youtube sprawdź filmiki jak rozkręcić i nasmarować, jeżeli to tak bardzo uciążliwe.

Gruszanek

Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 15 sty 2017, 10:57

Zużywające się gałki od yoisticka PS3

Post20 sty 2017, 01:44

No niestety źle się panu zdaje, im się dłużej gra, gałki się psują ( a że to nie jest SONY( czyli najlepszy pad ) tylko VAKOSS. Granie na "zacinających" się gałkach jest uciążliwe a w najgorszym przypadku niemożliwe. :<

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator
Posty: 2659
Rejestracja: 06 lis 2012, 01:48
Lokalizacja: K-g

Zużywające się gałki od yoisticka PS3

Post21 sty 2017, 11:54

To prawda że pady nowe często skrzypią i trzeba je wyrobić j/w. Kolego nic wcześniej nie wspominałeś że się zacinają tylko skrzypią, pewnie wina tego mechanizmu na którym są te kapturki osadzone, nie wiem jak to w Vakossie wygląda ale ja bym się tam dostał i spróbował kapnąć czymś może WD-40. Być może te tanie zamienniki nie wytrzymują mocnego grania ;P
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK



  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości