360Amigo System Speedup Pro-za free. Stara aktywna promocja.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

360Amigo System Speedup Pro-za free. Stara aktywna promocja.

Post01 lut 2011, 01:55

Obrazek

360 Amigo System Speedup Pro- pełna wersja bardzo dobrego programu do optymalizacji kompa. Ten program składa się z trzech zakładek: czyszczenie, a w niej narzędzia: czyszczenie dysku- pliki do wyrzucenia (usuwa sporo zbędnych plików, zwłaszcza po długim serfowaniu w necie, rejestru (usuwa błędne wpisy z rejestru); ma też moduł Smart Defrag- ale go nie używam, bo czym innym defragmentuję dysk twardy; oraz przywracanie systemu- jak ma się kilka punktów przywracania systemu, to chyba można pousuwać te najstarsze. (Nie wiem, bo nie używałam tego modułu); optymalizacja są narzędzia: Net State (informuje o ruchu sieciowym), menedżer procesu (pomaga zarządzać procesami- chyba tego też nie testowałam), menedżer usług (do zarządzania usługami) i menedżer startu (do zarządzania programami, które się uruchamiają wraz ze startem systemu); narzędzia, a w niej: sterowniki (informuje o ich pracy, by uniknąć awarii), odinstalowanie (moduł do odinstalowania zbędnych programów), informacje o systemie i file recovery (czyli przywracania plików).

Szczerze mówiąc, nie poznałam wszystkich możliwości tego programu, bo na ogół używam go tylko do usuwania zbędnych plików, zwłaszcza po serfowaniu w necie (usuwa ich całkiem sporo) i usuwam zbędne wpisy z rejestru. Ten program jak dotąd nic mi nie uszkodził. Ale nie testowałam wszystkich jego modułów.

Pełna wersja 360 Amigo System Speedup Pro- jest dostępna, w starej, nadal aktywnej promocji, zorganizowanej przez ghacks.net. O tej promocji piszą na stronie:

Kod: Zaznacz cały

http://www.ghacks.net/2010/12/16/360amigo-system-speedup-review-and-giveaway-ghacks-christmas-giveaway/
. Aby mieć jego pełną wersję, trzeba się zarejestrować na stronie:

Kod: Zaznacz cały

http://www.360amigo.com/ghacks-giveaway
. Ta promocja jest nadal aktywna. Po zarejestrowaniu tego programu od razu dostanie się klucz do jego pełnej wersji, który lepiej sobie zapisać- bo oni raczej nie prześlą go mailem i można pobrać z podanego linka instalkę tego programu.

Aha, jedyne wymagane dane, to imię i adres mailowy- czyli pola oznaczone gwiazdką.

Może jeszcze załapiecie się na tą promocję. Ja zdobyłam dziś klucz do pełnej wersji tego programu. Chciałam sprawdzić, czy ona nadal działa. ;) Bo mam pełną wersję tego programu z innej promocji. :)

Czyli ta promocja jeszcze działa, ale nie wiem, jak długo.

Edit: ten program w zakładce optymalizacja ma moduł: Internet Defence- który ma chronić przed wejściem na niebezpieczne strony i ma blokować złe ciasteczka, oraz złe ActiveX.

Moduł narzędzia jest bardzo złożony i obejmuje inne narzędzia: znajdź zduplikowane pliki, przeanalizuj dysk twardy, skasuj nieodwracalnie pliki, zreperuj LSP :mrgreen: , Force File Copy (umożliwia skopiowanie zablokowanych plików), skaner pustych folderów, kasowanie zawartości dysków (disc wipper), przywrócenie MBR :mrgreen: , super Regedit, plik\ folder kopii zapasowej, rootkit detector i inne. Zupełnie nie znam tych narzędzi i raczej nie będę ich używać. :mrgreen:

W instalce tego programu zero wirusów. Antywirus, mbam i sas nic nie wykryły. Przeskanowałam ją też na virus total i antywirusy nic nie wykryły, a całkiem nieznany antywirus Rising, wykrył tylko coś podejrzanego, nie infekcję.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Janusz_1956

Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 08 maja 2009, 20:25
Lokalizacja: Warszawa

360Amigo System Speedup Pro-za free. Stara aktywna promocja.

Post01 lut 2011, 15:28

A ja trochę z innej beczki. Miałem ten programik i po jego "pracy" musiałem robić format i jak popatrzyłem na forach to wielu musiało robić to samo.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

360Amigo System Speedup Pro-za free. Stara aktywna promocja.

Post01 lut 2011, 18:51

W sumie wszystkie tego typu programy mogą uwalać system. Dlatego jest ważne najpierw wykonania kopii przywracania systemu, a potem w trakcie czyszczenia/optymalizacji przez program, ten musi dawać możliwość wybrania czy chce się daną czynność zatwierdzić czy zabronić. Jednym słowem świadomość użytkownika.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

360Amigo System Speedup Pro-za free. Stara aktywna promocja.

Post02 lut 2011, 00:53

Janusz_1956, używam tego programu od dawna i jak dotąd nic mi nie uszkodził, ale przeważnie za jego pomocą usuwam tylko zbędne pliki i błędy w rejestrze systemowym.

Nim użyłam po raz pierwszy tej wersji 360 Amigo System Speedup Pro, wpierw zrobiłam kopię zapasową rejestru- ten program ma taką możliwość, a potem jak po raz pierwszy usuwałam zbędne pliki i błędne wpisy z rejestru, to przed tym utworzyłam punkt przywracania systemu. Potem ponownie uruchomiłam kompa i wszystko było okey, więc już nie tworzę punktów przywracania systemu, jak używam tego programu.

Według mnie, jak się używa po raz pierwszy jakiegoś programu do optymalizacji systemu, nawet jak jest znany, to trzeba utworzyć punkt przywracania systemu. Jeżeli ten program oferuje robienie kopii zapasowych rejestru, to trzeba je wykonywać, żeby w razie czego móc cofnąć zmiany.

Janusz_1956, a jaka wersja 360 Amigo System Speedup Pro położyła Ci system?

Może do tego czasu się poprawił? :mrgreen:

Mi ten program jak dotąd nic nie uszkodził, a używam go już od kilku miesięcy.

Ale nie używam wszystkich jego modułów, bo mam od tego inne programy.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Janusz_1956

Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 08 maja 2009, 20:25
Lokalizacja: Warszawa

360Amigo System Speedup Pro-za free. Stara aktywna promocja.

Post03 lut 2011, 15:34

Witaj Joanno. Wersja była dosyć "nowa" (około jednego miesiąca wstecz). Od kilku lat korzystam z "Eusing Free Registry Cleaner" plus "RegCompact Pro" do kompaktowania rejestru i mimo, że jest "Pro" to jest to wersja darmowa oraz czasami z naszego "odkurzacza" no i oczywiście CCleaner i również nie miałem problemów z systemem. Natomiast z "360 Amigo System Speedup" bardzej skorzystałem z ciekawości niż z potrzeby. Oczywiście moim błędem było, że nie sprawdziłem co on usuwa. Z uwagi na mały dysk nie korzystam z punktu przywracania systemu, natomiast zawsze mam kopię rejestru.

pozdrawiam, Janusz

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

360Amigo System Speedup Pro-za free. Stara aktywna promocja.

Post04 lut 2011, 17:23

Janusz_1956- nabrałam nawyku regularnego tworzenia punktów przywracania systemu, od kiedy mam Windows 7, bo go bardzo łatwo położyć. :(

Według mnie powinno się tworzyć ten punkt nim po raz pierwszy użyje się jakiegoś nowego programu, zwłaszcza do optymalizacji systemu.

Janusz_1956- a nie możesz zmienić wielkości miejsca, które zajmują punkty przywracania systemu lub utworzyć ten punkt i skopiować go z domyślnego folderu na inną partycję? Wtedy w razie czego byś mógł przywrócić system? :mrgreen:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Janusz_1956

Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 08 maja 2009, 20:25
Lokalizacja: Warszawa

360Amigo System Speedup Pro-za free. Stara aktywna promocja.

Post04 lut 2011, 18:58

Witaj Joanno. Zakupiłem sobie jakieś trzy tygodnie temu WIN 7 i trochę z musu problemy/system-nie-laduje-sie-t10934.html zainstalowałem tą siódemkę. Trochę gubię się w innym menu niż w XP a tam miałem styl klasyczny i również klasyczne menu "start" który bardzo mi odpowiada a tu chyba tego brak. Może jakaś podpowiedź odnośnie tworzenia punktów przywracania systemu. Dodałem nowy dysk (360 Giga). Na razie siedzę i uczę się 7.

pozdrawiam, Janusz

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

360Amigo System Speedup Pro-za free. Stara aktywna promocja.

Post04 lut 2011, 20:32

Janusz_1956 pisze: Trochę gubię się w innym menu niż w XP a tam miałem styl klasyczny i również klasyczne menu "start" który bardzo mi odpowiada a tu chyba tego brak. Może jakaś podpowiedź odnośnie tworzenia punktów przywracania systemu.


Janusz_1956- to bardzo dobrze, że kupiłeś nowy twardy dysk, dzięki temu masz więcej wolnego miejsca.

Jeżeli tęsknisz za klasycznym menu start, to możesz wypróbować program Classic Start Menu: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Niestety on ponoć powoduje u niektórych jakieś problemy.

Możesz też dokonać modyfikacji rejestru- jest to opisane tutaj: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Ja nie wypróbuję tego sposobu, bo mało się znam na edycji rejestru i mam classic start menu. Nie polecam tej metody, bo się na tym nie znam.

Możesz też wypróbować program w wersji portable Classic Windows Start Menu: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Może mieć też polski interfejs. Minus: wot każe uważać na tej stronie, ale nie sklasyfikował jej jako stronę niebezpieczną; ona według Mc Afee Site Advisor i avg link scanner jest bezpieczna. Nim przetestujesz ten program, to go przeskanuj antywirusem i może tak na wszelki wypadek, utwórz punkt przywracania systemu. Według mnie cwsm.exe jest o wiele lepszy od Classic Start Menu. Minus: długo czekałam, aż on się włączy i musiałam go wyłączyć używając menedżera zadań. No i dwa programy do ochrony przed nim ostrzegały, ale antywirus nie zareagował.

Janusz_1956 jak chesz to przetestuj oba te programy. Nie są złe, a Classic Windows Start Menu jest niezły, a jego plusem jest to, że nie wymaga instalacji.

Jeżeli chodzi o przywracanie systemu na Windows 7- to klikasz na właściwości w Mój Komputer, przechodzisz do ochrony systemu, klikasz na dany dysk, z włączoną ochroną systemu i klikasz na konfiguruj. Suwakiem możesz ustawić ilość miejsca, które ma zająć przywracanie systemu, możesz usunąć punkty przywracania systemu.

W ochronie systemu wybierasz funkcję: utwórz nowy punkt.

Jeśli masz kilka dysków, to jeżeli chcesz utworzyć dla nich punkt przywracania systemu, to upewnij się, że mają włączoną ochronę systemu.

Aha, za nic w świecie nie wyłączaj ochrony systemu, zwłaszcza dla dysku systemowego, bo wówczas może choć nie musi, wystąpić jakiś błąd, który spowoduje, że przywracanie systemu stanie się całkowicie bezużyteczne.

Czyli: Mój Komputer: ochrona systemu: dany dysk-konfiguruj i usuń.

A potem utwórz punkt przywracania systemu, dla wszystkich dysków z włączona ochroną systemu.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Janusz_1956

Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 08 maja 2009, 20:25
Lokalizacja: Warszawa

360Amigo System Speedup Pro-za free. Stara aktywna promocja.

Post04 lut 2011, 21:31

Dzięki Joasiu za odpowiedź. Zerknę na te programy i twoje podpowiedzi dopiero w niedzielę bo dzisiaj mam już mało czasu (jutro wcześnie wstaję do pracy). Jeszcze mam jedno pytanie. Zainstalowałem "menedżer realtek hd audio" a mimo to mam brak dźwięku. Ikonka "menedżera" jest w zasobniku. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Głośniki są dobre i włączone.
Janusz

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

360Amigo System Speedup Pro-za free. Stara aktywna promocja.

Post04 lut 2011, 21:35

Janusz_1956, jeżeli chodzi o dźwięk, to nie mogę Ci pomóc. Jeżeli chodzi o kompa, to na wielu rzeczach się nie znam.

Załóż właściwy temat na forum, dotyczący Twoich problemów z dźwiękiem, a na pewno Ci pomogą. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości