360Amigo System Speedup- znów\ nadal za darmo.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

360Amigo System Speedup- znów\ nadal za darmo.

Post24 lut 2011, 17:15

Obrazek

360Amigo System Speedup- pełna wersja bardzo dobrego programu do optymalizacji kompów. On usuwa zbędne pliki z kompa, błędne wpisy z rejestru, chroni przed niektórymi zagrożeniami z internetu, np. przed niepożądanymi ciasteczkami, acitveX będącymi na czarnej liście i niebezpiecznymi stronami, o złej reputacji- za to odpowiada jego moduł Internet Defense. Inne moduły w zakładce optymalizacja to: menedżer startu (moduł zarządzający autostartem), menedżer usług (do zarządzania usługami), menedżer procesów (do zarządzania uruchomionymi procesami) i Net State ( moduł sprawdzający ruch sieciowy). W zakładce czyszczenie są takie moduły: pliki do wyrzucenia (on usuwa zbędne pliki z kompa), czyszczenie rejestru (do usuwania zbędnych wpisów z rejestru), Smart Defgrag (moduł do inteligentnej defragmentacji) i przywracanie systemu (ten moduł wyświetla aktualne punkty przywracania systemu, można nimi zarządzać). W zakładce narzędzia są następujące moduły: sterowniki (do zarządzania sterownikami), File Recovery (moduł do przywracania skasowanych lub utraconych plików), odinstalowanie (moduł do odinstalowywania niechcianych programów), informacje o systemie (wyświetla informacje dotyczące systemu) i inne narzędzia (min. moduł do wyszukiwania duplikatów plików, pustych folderów; moduł do analizowania dysku, kasowania plików, itp.). Ten program jak dotąd nic mi nie uszkodził, ale nie używam jego wszystkich modułów. Najczęściej używam go do usuwania zbędnych plików i do sprzątania w rejestrze.


Aby mieć pełną wersję 360Amigo System Speedup wystarczy zarejestrować się na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Nie mam zielonego pojęcia jak długo trwa ta promocja. :mrgreen:

Według mnie, trzeba uważać jak się używa różnych programów do optymalizacji komputera.

Nim użyje się jakiegoś programu tego typu, np. 360Amigo System Speedup to powinno się utworzyć punkt przywracania systemu, tak na wszelki wypadek.

Zresztą ten program ma opcję tworzenia punktów przywracania systemu, nim usunie się zbędne pliki z kompa lub błędne wpisy z rejestru.

On też umożliwia zrobienie pełnej kopii zapasowej rejestru, którą w razie czego można przywrócić.

Bardzo lubię 360Amigo System Speedup jednak jak raz znalazł mi bardzo dużo zbędnych plików, to utworzyłam punkt przywracania systemu, tak na wszelki wypadek. Wprawdzie nie musiałam wówczas przywracać systemu, ale jednak lepiej jest uważać, by nie uszkodzić systemu. Zwłaszcza Windows 7. :/

Reasumując, programy tego typu są przydatne, ale lepiej się zabezpieczyć przed ewentualnymi szkodami, tworząc wpierw punkt przywracania systemu.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości