4-Organizer Ultra 5.1.1 z AI-za darmo. Ponad 9 dni. 3 PC/rok

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 21233
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

4-Organizer Ultra 5.1.1 z AI-za darmo. Ponad 9 dni. 3 PC/rok

Post29 mar 2023, 17:58

Kod: Zaznacz cały

https://cdn.sharewareonsale.com/wp-content/uploads/2023/03/2-welcome.jpg?1357


4-Organizer Ultra 5.1.1 z AI- pełna wersja programu, ze sztuczną inteligencją (AI), służącego do automatycznego utrzymywania komputera w dobrym stanie, porządkowania plików w kilka sekund, usuwania dziesiątki gigabajtów śmieci, przyspieszania działania komputera nawet o 58%, a asystent AI pozdrawia i życzy miłego dnia*.
File Sort AI — niezwykle wydajne rozwiązanie, obsługujące ponad 13 000 typów plików, osiągające prędkość sortowania 1 600 000 plików/godz. Sortowanie plików SI oczyszcza Twój komputer i kładzie kres chaosowi plików w ciągu kilku sekund.

Deep Scan AI — Unikalna technologia, która czyści komputer od jego rdzenia: często liczba usuniętych przez nią niepotrzebnych plików może być szokująca. Głębokie skanowanie AI oszczędza miejsce na szczęśliwe wspomnienia, a nie na pamięć podręczną.

Speedup AI — po prostu sprawia, że Twój komputer jest szybszy nawet o 58%. Ma również ogromne ulepszenia uruchamiania systemu Windows — czas uruchamiania może stać się 3 razy szybszy. Wykorzystaj w pełni swój komputer już teraz.
**

Roczna licencja 4-Organizer Ultra z AI, na PC, jest za darmo, przez ponad 9 dni, w promocji na sharewareonsale.***

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://sharewareonsale.com/s/free-4-organizer-ultra-with-artificial-intelligence-100-discount


Ograniczenia: roczna licencja na trzy komputery, do użytku niekomercyjnego; darmowe update przez rok i darmowe wsparcie techniczne, nie wiem jak długo; w czasie trwania tej promocji powinniście pobrać instalkę owego softu i przede wszystkim uzyskać klucz licencyjny. Nie wolno go nikomu odsprzedać.

Strona domowa owego softu znajduje się tutaj:

Kod: Zaznacz cały

https://www.ambeteco.com/


Ona została uznana za bezpieczną przez Bitdefender TrafficLight i Avira Browser Safety, a nie została jeszcze sklasyfikowana przez McAfee Web Advisor, ale raczej jest bezpieczna.

* i ** Przetłumaczone przy pomocy tłumacza Google.

*** Oni używają swojego asystenta pobierania, który może proponować instalację raczej niepożądanego oprogramowania, informującego o ich promocjach. Nie musicie instalować nic zbędnego.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 21 gości