4Media iPhone Ringtone Maker na Maca-free. Brothergiveaway.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22692
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

4Media iPhone Ringtone Maker na Maca-free. Brothergiveaway.

Post26 lut 2011, 00:02

Obrazek

4Media iPhone Ringtone Maker na Maca- pełna wersja programu do robienia dzwonków na iPhona dla użytkowników Maca. On tworzy te dzwonki poprzez konwersję popularnych plików audio i video. Tworzy dzwonki z prawie wszystkich formatów muzycznych: MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, OGG, itp. Konwertuje pliki video do formatów: AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP i także do M4R iPhone Ringtones (dzwonków). Wyjściowe dzwonki M4R są kompatybilne z urządzeniami przenośnymi, typu iPhone: iPhone 3G, iPhone 3GS i z najnowszym iPhone 4.

Pełna wersja 4Media iPhone Ringtone Maker na Maca jest dostępna w promocji brothergiveaway.

Strona promocyjna: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

O tej promocji i o tym programie piszą tutaj: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.


Jak dla mnie bezpieczniejsze są promocje z GOTD, zwłaszcza jak chodzi o programy do optymalizacji kompów. Programy stamtąd jeszcze nigdy nic mi nie uszkodziły, w przeciwieństwie do Registry Sun z brothergiveaway, który prawie położył mi system.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości