Advanced System Care Pro- za darmo. Stara,może aktywna promo

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22725
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Advanced System Care Pro- za darmo. Stara,może aktywna promo

Post25 sty 2011, 17:50

Obrazek

Advanced System Care Pro- bardzo dobry program do optymalizacji kompów z różnymi systemami, z leciwym XP, jak i z najnowszym Windows 7. Jedynie nie polecam w tym programie jego dodatkowego narzędzia Czyszczenie dysków, bo można usunąć pliki, które niekoniecznie są śmieciami. Zamiast niego polecam moduły Zacieranie śladów i Usuwanie śmieci. Można na nich polegać. Ten program, w przeciwieństwie do jego wersji darmowej, oferuje sprytną defragmentację, dogłębne badanie rejestru i usuwa więcej błędów. Wersja pro nie ma ograniczeń. Ten program można dowolnie skonfigurować- np. wyłączyć automatyczną opiekę i automatyczne oczyszczanie dysków, dezaktywować moduł defragmentacji, itp.

Pełną wersję Advanced System Care Pro - można uzyskać w dość starej, bo jeszcze grudniowej promocji, organizowanej przez Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Do zdobycia jest trzysta kluczy potrzebnych do aktywowania pełnej wersji tego programu. Ta promocja jest chyba jeszcze aktywna, bo ja się na nią jeszcze wczoraj załapałam. :)

Strona promocyjna: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

Tam są podana te dane:
* Account name: ascuwfrzw
* License code: 44BC-44BC-F0FF-370B


Wystarczy ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników pobrać ten program i aktywować go tymi danymi. I będzie się mieć niespełna roczną wersję tego bardzo dobrego programu. Niespełna roczną, bo Advanced System Care Pro będzie w wersji pro do 10 grudnia 2011 roku.

Mam nadzieję, że jeszcze załapiecie się na tą promocję. Ja załapałam się na nią wczoraj i odnowiłam licencję pełnej wersji Advanced System Care Pro- poprzednio zdobyłam legalny klucz w innej promocji. :D

Powodzenia. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości