Ashampoo HDD Control 1.12- za free.Na computerbild.de. EN\DE

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Ashampoo HDD Control 1.12- za free.Na computerbild.de. EN\DE

Post01 mar 2011, 01:40

Obrazek

Ashampoo HDD Control 1.12- pełna wersja dość dobrego programu, który działa w tle i monitoruje komputer, ostrzega nas jak stan dysku się pogorszy lub temperatura jest zbyt wysoka, albo coś innego się popsuje. Ten program może też usuwać z komputerów zbędne pliki, oraz defragmentować dyski. Można też zrobić test wydajności i sprawdzić, w jakim stanie jest nasz twardy dysk, jaka jest prędkość odczytu, a wyniki można porównać z innymi użytkownikami.

Pełną wersję Ashampoo HDD Control 1.12 można pobrać z computerbild.de. Ten program ma interfejs w języku angielskim lub niemieckim.

Można go pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Niestety Ashampoo HDD Control 1.12 wymaga darmowej rejestracji, a to wiąże się z przystąpieniem do newslettera Ashampoo, co z kolei przyczynia się do tego, że nasza skrzynka mailowa zostanie zaspamowana, np. poprzez informacje o płatnych upgrade programów z promocji, oraz o różnych promocjach. Jak dla mnie to zwykły spam. Jednak lubię niektóre programy tej firmy. I spam od nich przychodzi na moją specjalną skrzynkę mailową, do zaspamowania. ;)

Mam dwie różne pełne wersje tego programu, z dwóch różnych legalnych promocji i na kompie z systemem XP on nie może poprawnie monitorować temperatury. Na tym kompie z Windows 7, nie mam tego problemu.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 123 gości