AudialsOne Standard SE- za darmo. Computerbild.de.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22679
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

AudialsOne Standard SE- za darmo. Computerbild.de.

Post26 lut 2011, 00:18

Obrazek

AudialsOne Standard SE- pełna wersja bardzo dobrego programu do słuchania internetowych stacji radiowych, podzielonych na różne gatunki, oraz do nagrywania odtwarzanych piosenek w formacie mp3. Stacji radiowych jest naprawdę sporo. Ten program nagrywa piosenki w sposób inteligentny, nagrywa ich kilka naraz z około siedmiu naraz i jest w stanie określić, kiedy dana piosenka się kończy. Zapisuje takie dane, jak nazwa wykonawcy i tytuł piosenki. Można skonfigurować gdzie mają być zapisywane dane piosenki, nie muszą być na dysku C. Można także skonfigurować, gdzie ten program ma mieć folder tymczasowy. AudialsOne Standard SE- ma też moduł do oglądania telewizji internetowej i też może nagrywać pliki video. Nie wiem w jakim formacie, bo tego nie sprawdzałam. Używam tego programu przeważnie do słuchania radia internetowego. Na systemie Windows 7 instalują się kodeki Pixie Codec Pack, nie wchodzą one w konflikt z innymi kodekami, obecnymi w systemie. Na systemie Windows XP one się nie instalują, nie wiem czemu. :mrgreen: Polecam ten program wszystkim, którzy lubią słuchać radio internetowe i chcą nagrać sobie piosenki z neta.

Specjalna wersja AudialsOne Standard SE jest dostępna na computerbild.de.

Ten program można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli się nie mylę, to ten program można za darmo aktualizować i nadal będzie zarejestrowany. Aktualizuję tak Audials One, który mam z innego źródła.


Ponadto pełna wersja tego programu jest dołączona do PC Format 3/2011. Wsteczna wersja, którą należy wpierw zainstalować, a potem można ją za darmo zaktualizować do następnej wersji. Nadal ten program będzie zarejestrowany.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości