Chameleon Volume Pro- za darmo. Przez 72 h. Na tipradar.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 21245
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Chameleon Volume Pro- za darmo. Przez 72 h. Na tipradar.

Post07 mar 2011, 16:48

Obrazek

Chameleon Volume Pro- pełna wersja programu, współpracującego z różnymi odtwarzaczami audio, który w określonej sytuacji może je wyłączyć, wyciszyć, itp. Ten program może np. zrobić przerwę w odtwarzaniu, jak ktoś zadzwoni na Skype, uruchomimy grę pełnoekranową, kiedy komputer zostanie zablokowany, kiedy włączy się inny odtwarzacz. I może wyłączyć odtwarzacz, gdy komputer zostanie wylogowany, poddany hibernacji, będzie uśpiony; kiedy komputer zostanie zablokowany. Można też ustawić głośność odtwarzacza, oraz głośność dźwięków systemu Windows.

Chameleon Volume Pro nie jest kompatybilny z takimi odtwarzaczami: E.M. Total Video Player, XMPlay, 1by1i Spider player.

Częściowo jest kompatybilny z: GOM Player, Media Player Classic, Corel WinDVD i CyberLink PowerDVD- on w ich przypadku nie wspiera: automatycznego odtwarzania, automatycznej przerwy i ustawień głośności na wstępie.

Jest w pełni kompatybilny z: Skype 4 (lub wyższym), Windows Media Player, Winamp, foobar2000 (trzeba zainstalować wtyczkę ?Winamp IPC emulator?), iTunes, AIMP, MediaMonkey, KMPlayer, Light Alloy (trzeba włączyć ?Emulate WinAMP window? w preferencjach tego programu), Apollo 37, BS.Player, JetAudio i Quintessential Player.

Chameleon Volume Pro- można przez 72 h za darmo pobrać z tipradar, ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. (Ten program jest już zarejestrowany.)

O tej promocji i o tym programie piszą tutaj: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Program wydaje się być bardzo ciekawy, ale nie skorzystam z tej promocji.

Jednak może on Wam się do czegoś przyda. :mrgreen:Strona jego producenta jest bezpieczna według Mc Afee Site Advisora, a WOT jeszcze jej w ogóle nie sklasyfikował. Po prostu jeszcze jej nie znają.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości