CopyTrans 4- za darmo. Konkurs na tipradar. (10).

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22554
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

CopyTrans 4- za darmo. Konkurs na tipradar. (10).

Post04 lut 2011, 18:23

Obrazek

CopyTrans 4- pełna wersja programu do kopiowania zawartości iPoda i do robienia backupu iPhona lub bibliotek iPoda. CopyTrans 4- transferuje (przenosi) muzykę, video, podcasty, audiobooki, inteligentne listy odtwarzania, dzieła sztuki, opisy, liczniki odtwarzania, daty dodania (plików, ipt.) oraz inne rzeczy. Robi backup iPoda na PC i iPhona na iTunes.

CopyTrans 4- przenosi iPoda do iTunes i przebudowuje bibliotekę iTunes: przenosi z iPoda muzykę, video, podcasty, audiobooki, filmy, video zrobione domowym sposobem, oraz dzwonki- bezpośrednio do iTunes; importuje listy odtwarzania (playlist), dzieła sztuki, oceny, liczbę odtworzeń, datę ostatniego odtworzenia danego utworu, datę dodania i inne do iTunes; kopiuje listę odtwarzania iPoda i inteligentną listę odtwarzania (smart playlist) przy zachowaniu kolejności odtwarzania w liście odtwarzania;automatycznie importuje dzieła sztuki z iPhona do iTunes; importuje video, podcasty, audiobooki, filmy, telewizyjne show, oraz dzwonki- zgodnie z ich kategoriami na iTunes; robi backup podcastów iPoda na iTunes, wliczając w to subskrypcję.

CopyTrans 4- przenosi iPoda na komputer, tworzy backup iPhona. Kopiuje z iPoda muzykę, video, podcasty, audiobooki, filmy, telewizyjne show, notatki głosowe i dzwonki na PC. Przenosi zawartość iPoda do wybranego folderu na PC. Można zorganizować utwory z iPhona, tak jak się chce. Można zmienić nazwy ścieżek i utworzyć folder z różnymi gatunkami muzyki, itp. CopyTrans 4- importuje backup iPoda na iTunes, z listą odtwarzania, stuprocentowy duplikat.

CopyTrans 4- jest kompatybilny z:
* iPhone, 3G, 3GS and 4 up to iOS4
* iPod Touch, 2G, 3G and 4G up to iOS4
* iPad
* iPod Nano up to iPod Nano 6G
* iPod Classic, iPod Video and iPod Photo
* iPod Shuffle up to iPod Shuffle 4G
* iPod Mini
* teraz odczytuje Mac formatted iPods (HFS+).

CopyTrans 4- można wygrać w konkursie na tipradar. Do wygrania jest dziesięć licencji tego programu.

Aby go wygrać należy:
- przystąpić do ich subskrypcji w jakimś czytniku RSS, np. w Feed Demon,
- w temacie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników napisać sensowny komentarz, czemu chce się wygrać ten program,
- podać swojego prawdziwego maila, by w razie wygranej, drogą mailową dostać maila z licencją wygranego programu, (oni nie spamują), lub:
- śledzić ich na Twitter lub Facebook.

Zwycięzca będzie wylosowany przy użyciu random.org, więc każdy ma szansę na wygraną, niezależnie do kolejności napisanych komentarzy.


Powodzenia. :)

Ja nie biorę udziału w tym konkursie, bo nie potrzebuję tego programu.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości