Emsisoft Mamutu- za darmo. Konkurs na tipradar. (50).

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Emsisoft Mamutu- za darmo. Konkurs na tipradar. (50).

Post16 lut 2011, 17:47

Obrazek

Emsisoft Mamutu- pełna wersja dość dobrego programu do ochrony, który działa w tle i ma chronić nas przed złośliwym oprogramowaniem, w tym przed keyloggerami, rootkitami, itp. Wykrywa: zachowania backdoor, spyware, HiJacker, robaki internetowe, dialery, keyloggery, trojany, kody infekcyjne umieszczone w systemie przez złośliwe oprogramowanie, manipulowanie programami (łatanie), ukryte zainstalowane programy i rootkity, instalację serwisów i sterowników, dodawanie wpisów do autostartu, manipulowanie plikiem host, zmianę w ustawieniach przeglądarki internetowej, symulację myszy i klawiatury,bezpośredni dostęp do dysku sektora na twardym dysku, zmianę w zasadach grupy systemu (jest to nowość).

Emsisoft Mamutu- jest wyprodukowany przez producentów Emisoft Anti-Malware. Te produkty odróżnia to, że Mamutu tylko działa w tle i nie ma wbudowanego w siebie skanera. Jak dla mnie Anti-Malware często wszczyna fałszywe alarmy i wykrywa wirusy tam, gdzie ich nie ma. Może tak u mnie było, bo ustawiłam zbyt wysoki poziom ochrony? :mrgreen: Jak dla mnie Mamutu jest lepsze- czasem wszczyna fałszywe alarmy, ale można je zignorować.

Pełną wersję Emsisoft Mamutu można wygrać w konkursie na tipradar. Do wygrania jest 50 licencji tego programu.

Aby go wygrać należy:
- przystąpić do subskrypcji tipradar,
- w temacie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników napisać, czemu chce się wygrać ten program,
- należy podać im swojego prawdziwego maila, aby w razie wygranej drogą mailową dostać wygraną licencję,
- można też ich śledzić na Twitter lub Facebook.

Zwycięzcy zostaną wylosowani przy użyciu random.org, więc każdy ma szansę na wygraną, niezależnie od kolejności napisania komentarzy.

Biorę udział w tym konkursie, bo potrzebuję tego programu, na tego kompa. Mam nadzieję, że nie wejdzie w konflikt z moim antywirusem.

Powodzenia w konkursie. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości