Gra Railways 1.5-za darmo. Krótko? Android.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 20407
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Gra Railways 1.5-za darmo. Krótko? Android.

Post11 sie 2022, 14:19

Kod: Zaznacz cały

https://play-lh.googleusercontent.com/lBQGQaTUoIcBpAxECbmKryKFffRhKAtf1HdOQvu2cGU3G4IyvlRPGmHHFhXYB_VQRw=w526-h296


Railways 1.5- pełna wersja gry symulacyjnej w której macie pociągi, pasażerów i szyny kolejowe. Waszym celem jest strategicznie kierować pociągiem pomiędzy trasami, odbierać pasażerów* i zapobiegać awariom**. Wasza misja zostanie ukończona, kiedy zbierzecie wszystkich pasażerów. Uważajcie na lukę*** i zarządzajcie swoimi kolejami. Aby zarządzać pociągami jak mistrz powinniście nauczyć się jak: zatrzymać pociąg na limitowany czas, za pomocą jednego kliknięcia****; przenieść pociąg by utworzyć nową trasę; automatycznie odbierać pobliskich pasażerów i wypełniać pociągi; unikać przejeżdżania pasażerów podczas zmiany trasy i zapobiegać wypadkom pomiędzy pociągami*****. Każdy poziom niesie ze sobą nowe wyzwania na trasie, więcej chaosu i wymaga od Was więcej sprytu. Wymagania systemowe: Android 5.0 i wyższe, rozmiar: 106 MB, oceniany: wszyscy. Praktyki zabezpieczające: Wasze dane są szyfrowane w czasie ich wysyłania i nie można ich skasować; one są udostępniane innym firmom i organizacjom, uwzględniając: aktywność programu, w tym listę zainstalowanych programów w celach reklamowych i marketingowych; oraz urządzenie (jego identyfikację) i ID, w tym samym celu; ponoć Wasze dane nie są zbierane, ale jednak zachowajcie względną ostrożność.

Gra Railways 1.5, czyli: szyny kolejowe, jest za darmo, nie wiem jak długo, w promocji w sklepie Google Play.******

Pośrednia strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://android.giveawayoftheday.com/railways/


Bezpośrednia:

Kod: Zaznacz cały

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.infinity.railways&hl=en


W czasie trwania tej promocji zalogujcie się proszę na swoje konto w sklepie Google Play i przypiszcie do niego ową grę.

Życzę Wam udanej rozgrywki. :)

*, **, ***, **** i ***** Przetłumaczone przy pomocy tłumacza Google.

****** Niestety z powodu niewłaściwej zmiany w sklepie Google Play nie mogę podać uprawnień wymaganych przez tą grę. Tym bardziej zachowajcie ostrożność. Nie pozwalajcie tej grze na dostęp do istotnych rzeczy, takich jak: lokalizacja, kamera, mikrofon, karta SD itp.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości