Gra Soulbringer-za darmo. Steam. Krótko?

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Gra Soulbringer-za darmo. Steam. Krótko?

Post18 sty 2016, 02:08

Obrazek

Soulbringer- pełna wersja gry RPG, z elementami fabuły. A więc tysiące lat temu sześć demonów rządziło ziemią przy użyciu żelaznej pięści i krwawego miecza. Dzięki wykorzystaniu ciał pokonanych przeciwników mogli przebywać w ludzkim świecie bez ograniczeń. Ich rządy trwały do czasu aż walkę z nimi podjął mężny wojownik Harbinger i eliminował ich jednego po drugim, zabierając ich dusze i umieszczając je Studni Dusz. Jeden z demonów o imieniu Alas przetrwał. Gracz wciela się w rolę młodzieńca, który podróżuje do miasta Madrigal, by spotkać się tam ze swoim wujem. Przeznaczenie tak kieruje Waszym losem, że spotykacie się Harbingerem (zwiastunem) i macie mu pomóc wygnać na zawsze demoniczne dusze i umieścić je w Studni Dusz. Podróżujecie daleko od Madrigalu, do zrujnowanego królestwa Horath, starożytnego imperium Thardolin, oraz dalej aż do zaginionego miasta Talendrah. Dzielnie będziecie przemierzać pustynie, oraz lodowe krainy. Poznacie odpowiedź na niemalże każde pytanie dotyczące życia i śmierci. Cechy gry: konfigurowalny system walki, oraz magiczny system, które mogą być tak skomplikowane, jak zechcecie; fascynująca akcja pełna zwrotów, mająca Wam zapewnić wielogodzinną gr; dynamiczna muzyka i głosowe aktorstwo wysokiej jakości i więcej niż jedno możliwe zakończenia. Wymagania systemowe: Windows XP/Vista/7; procesor 1.8 GHz; 512 MB RAM, karta graficzna 3D kompatybilna z DirectX: 7.0, brak kompatybilności z Windows 8, sterowniki graficzne ATI/AMD w wersji 12.10 lub wyższej.

Gra Soulbringer, na Steam, jest za darmo, w promocji na Indie Gala.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://www.indiegala.com/free2play


Tam należy podać swój adres mailowy, powiązany z Waszym kontem i kliknąć na: Reedem. Zdaje się, że nie musicie przystępować od ich mailowej subskrypcji. Jak macie szczęście, to od razu otrzymacie maila z linkiem do Waszego profilu i wówczas tam się należy zalogować, uprzednio będąc zalogowanym w przeglądarce na Steam i poprosić o klucz potrzebny do aktywacji pełnej wersji owej gry na tej platformie.

Jak z jakiegoś powodu nie możecie skorzystać z owej promocji, to skontaktujcie się z ich wsparciem technicznym. Ja miałam problem, rzekomo z powodu złego IP, napisałam do nich i od tego czasu, jak chcę skorzystać z ich promocji, to rzekomo jako nowy użytkownik muszę aktywować daną promocję.

Raczej macie ograniczony czas by aktywować nową grę na Steam.

Nie wiem jak długo jeszcze będzie trwała owa promocja. :mrgreen:

Życzę Wam dobrej gry. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Gra Soulbringer-znów za darmo. Steam. Krótko?

Post29 kwie 2016, 23:39

Gra Soulbringer, na Steam jest znów za darmo, w promocji Indie Gala.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://www.indiegala.com/store#giveaway


Lub:

Kod: Zaznacz cały

https://www.indiegala.com/store


* Czasem ta promocja możecie nie być dostępna bezpośrednio w sklepie.

Wymagania: należy zalogować się do konta Indie Gala, powiązanego z Waszym kontem Steam; by zobaczyć klucz powinniście wpierw zalogować się na Steam w przeglądarce. Nową grę należy aktywować raczej szybko.

Nie wiem jak długo jeszcze będzie trwać ta promocja. :mrgreen:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości