Gra Truck And Police-za darmo. Ponad 23 h. GGOTD.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 20675
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Gra Truck And Police-za darmo. Ponad 23 h. GGOTD.

Post11 lis 2022, 09:45

Obrazek

Truck And Police- pełna wersja gry wyścigowej samochodowej, z widokiem z góry. Gra może być uruchomiona w trybie pełnym i w oknie*. Ona zawiera krótkie tablice opowiadań** opisujące różne postacie, takie jak: Jack, Peter, James, policjant George przelata się z poziomami rozgrywki***. Np. Jack jest kierowcą ciężarówki, który chce się dołączyć do demonstracji kierowców innych ciężarówek,
...ale musi spróbować dotrzeć do miejsca, w którym odbywa się demonstracja, zanim złapie go policja na jego ogonie. Jeśli się rozbije lub będzie jechał zbyt wolno, policja cię dogoni i aresztuje. Jeśli tak się stanie, co z pewnością na początku będzie, ponieważ trasa, którą jesteś zmuszony przebyć, ma awarie pojazdów i powolny ruch, który stanie ci na drodze. Jeśli zostaniesz złapany, zaczniesz od początku trasy i spróbujesz ponownie. Jeśli dotrzesz do blokady kierowców ciężarówek, wygrywasz etap/poziom
**** Następna postać to Peter, należący do grupy rasistów.
... Aby udowodnić swoim rówieśnikom, że jest prawdziwym zwolennikiem białej supremacji, chce uczestniczyć w demonstracjach, w tym celu musi przebyć określoną trasę do miejsca, w którym odbywa się pierwsza demonstracja. Ponownie musisz unikać złapania przez policję i próbować dostać się do miejsca, w którym odbywają się demonstracje.
***** (...) Kolejna osoba to narkoman James... Grę możecie wznowić, jak wybierzecie opcję: kontynuuj, a nie zacznij nową grę. Wymagania systemowe: system Windows, raczej nie XP 32-bitowe.

Gra Truck And Police, czyli: ciężarówki i policja, nie na itch.io, jest za darmo, przez ponad 23 godziny, w promocji na GGOTD.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://game.giveawayoftheday.com/truck-and-police/


W czasie trwania tej promocji ową grę należy zainstalować.

Życzę Wam udanej rozgrywki. :)

*, **, ***, **** i ***** Przetłumaczone przy pomocy tłumacza Google. Źródło: komentarz: Whiterabbit-uk.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości