Gra Twohanded Bandit-za darmo. Ponad 20 h. GGOTD.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22679
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Gra Twohanded Bandit-za darmo. Ponad 20 h. GGOTD.

Post22 lis 2022, 12:06

Obrazek

Twohanded Bandit- pełna wersja gry karcianej, w której strzelacie do talii kart, chcąc ustanowić nowy rekord.
Gra zaczyna się od trzymania dwóch sześciu strzelców w pierwszej osobie, patrząc na tablicę kart. Najedź kursorem myszy na dowolną kartę, a następnie strzelaj lewym przyciskiem myszy. Spowoduje to odsłonięcie wybranej karty po lewej stronie broni. Po kilku sekundach pojawi się komunikat u góry z informacją, że należy postawić w lewo lub w prawo. To mówi ci, z której broni strzelać. Strzelanie w losową kartę otworzy kartę po prawej stronie.
*
Wniosek: Za każdym razem, gdy zaczynałem grę, losowo wyrzucał worek ze złotym ekranem, co, jak zakładałem, miało miejsce, gdy masz parę, ale zdarzało się to również w innych przypadkach. Również, gdy jest napisane, postaw zakład w lewo lub w prawo. Każdy zakład był z lewej strony. Na dole pośrodku znajduje się wskaźnik wyniku, ale nigdy nie przekraczał 20, a po ponownym uruchomieniu nie ma wyniku akumulacyjnego. Dodatkowo gra zawieszała się po kliknięciu pierwszej karty, a jeśli udało ci się uruchomić grę, przycisk Kontynuuj grę wydawał się działać losowo; częściej niż nie, kiedy naciskałem przycisk Kontynuuj, gra po prostu się zawieszała, dopóki nie kliknąłem przycisku Go Home.
**. Wymagania systemowe: system Windows, raczej nie XP 32-bitowy.

Gra Twohanded Bandit, czyli: dwuręczny bandyta, nie na itch.io, jest za darmo, przez ponad 20 godzin, w promocji na GGOTD.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://game.giveawayoftheday.com/twohanded-bandit/


W czasie trwania tej promocji ową grę należy zainstalować.

Życzę Wam udanej rozgrywki. :)

* i ** Źródło cytatu. przetłumaczony na polski komentarz Whiterabbit-uk.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości