Gra Yargis - Space Melee-za darmo. Steam. Krótko?

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22725
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Gra Yargis - Space Melee-za darmo. Steam. Krótko?

Post10 kwie 2016, 16:36

Obrazek

Yargis - Space Melee- pełna wersja strzelanki, w zasadzie kosmicznej, w której zmierzacie się z wrogami, w trybie online lub offline. Czasem poruszacie się po swego rodzaju labiryncie. Jak zechcecie i macie na to środki, to możecie ulepszyć Was statek. Owa gra jest z rozbudowanym trybem kooperacji, oraz dostępne są inne tryby: jedno- i wieloosobowy. Przeważają opinie pozytywne. Minimalne/zalecane wymagania systemowe: Windows XP, Vista, 7, 8, 10/ Windows Vista, 7, 8, 10; procesor: 1.2 GHz/ 1.6 GHz; 2 GB RAM/3 GB RAM; 384 MB Video RAM ze wsparciem shadder 1.1 lub nowszego/ 512 MB Video RAM, wsparcie shader 1.1 lub nowszy; 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym/ 800 MB wolnego miejsca; .NET Framework 4. Moje uwagi: miałam problem z uruchomieniem tej gry na mojej dziesiątce; ciągle się zacinała na wczytywanie UI (interfejs użytkownika), pomogło dopiero uruchomienie jej w trybie zgodności z Windows XP; jednak na Waszym kompie może dobrze działać.

Gra Yargis - Space Melee, na Steam, jest za darmo, w promocji zorganizowanej przez Original Giveaway Group.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://gleam.io/pRBx2/free-steamkey-yargis-space-melee


Trzeba wypełnić wszystkie wymagania, aby otrzymać klucz potrzebny do aktywowania owej gry na Steam.

O tej promocji przeczytałam tutaj:

Kod: Zaznacz cały

http://lowcygier.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=82&start=3680#p273150


Należę do wielu grup na Steam, ale rzadko śledzę ich aktualności. Po prostu czasem nie wyrabiam.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości