IObit Advanced System Care Pro 4-za free. Tipradar konkurs 1

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22628
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

IObit Advanced System Care Pro 4-za free. Tipradar konkurs 1

Post26 kwie 2011, 19:48

Obrazek

IObit Advanced System Care Pro 4- pełna wersja dość dobrego programu do optymalizacji kompów. W stosunku do jego poprzedniej wersji ma inny interfejs, oferuje szybkie skanowanie w poszukiwaniu problemów i głębokie. Ma dwadzieścia dodatkowych narzędzi, może zapobiegać infekcjom, wyszukuje luki w zabezpieczeniach, znajduje malware i spyware (co do tych detekcji, to uważam, że zawirusowane pliki należy przeskanować na virus total, jotti lub virscan- bo ten program przede wszystkim służy do optymalizacji kompów, a nie do ochrony przed przeróżnymi zagrożeniami). Na razie zrobiłam szybki skan tym programem i chyba nic mi nie uszkodził. Jednak uważam, że jak się używa programów tego typu to trzeba regularnie tworzyć punkt przywracania systemu. Aby nie utracić potrzebnych danych, jak ja po użyciu aktualnego 360 Amigo System Speedup. :/

IObit Advanced System Care Pro 4 można wygrać w konkursie na tipradar. Do zdobycia jest jedna jego licencja.

Aby móc wygrać ten program należy:
- napisać komentarz w temacie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników i napisać czemu jest nam potrzebny ten program, itp.,
- przystąpić do ich subskrypcji (Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników) np. w jakimś czytnikku RSS (np. w Feed Demon), albo do ich mailowej subskrypcji (jeżeli o to chodzi, to nie wiem, czy oni spamują),
- można napisać o tym konkursie na Twitter lub Facebook i w komentarzu w temacie podać do niego linka, to nie jest wymagane, ale bardzo się liczy,
- podać im swój prawdziwy adres mailowy, aby w razie wygranej drogą mailową dostać wygraną licencję (jeżeli o to chodzi, to oni nie spamują).

Zwycięzca zostanie wylosowany przy użyciu random.org.

Powodzenia w konkursie. :)

Oby ten program, w razie Waszej wygranej, Wam nie zaszkodził. Nim go użyjecie utwórzcie punkt przywracania systemu, zarówno przed szybkim, jak i gruntownym skanowaniem.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości