IObit Security 360 PRO-za darmo. Konkurs na tipradar. (1)

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

IObit Security 360 PRO-za darmo. Konkurs na tipradar. (1)

Post23 kwie 2011, 00:18

Obrazek

IObit Security 360 PRO- dość dobry program antyspyware, rzadko wszczynający fałszywe alarmy, który nie tylko chroni nas przed różnymi zagrożeniami, ale może też usuwać zbędne pliki z systemu. Testowałam kiedyś jego wsteczną wersję i aż taki zły nie był.

IObit Security 360 PRO można wygrać w konkursie na tipradar. Do zdobycia jest tylko jedna jego licencja.

Aby móc wygrać ten program należy:
- przystąpić do subskrypcji tipradar w jakimś czytniku RSS, np. w Feed Demon (Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników),
- można też przystąpić do ich mailowej subskrypcji, ale to nie jest wymagane, by brać udział w tym konkursie
(jeżeli o to chodzi, to nie wiem, czy oni spamują),
- w temacie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników trzeba napisać komentarz czemu chce się wygrać ten program,
- można też ich śledzić na Twitter lub Facebook, na którymś z tych portali napisać informację o tym konkursie, a
w komentarzu dać do niego linka, to nie jest wymagane, ale bardzo się liczy,
- należy im podać swój prawdziwy adres mailowy, aby w razie wygranej, drogą mailową otrzymać od nich wygraną
licencję (jeżeli o to chodzi, to oni nie spamują).

Zwycięzca zostanie wylosowany przy użyciu random.org.

Powodzenia w konkursie. :)

Też biorę w nim udział, bo jestem ciekawa, czy ten program się poprawił- po prostu chciałabym go przetestować.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości