Iolo system Mechanic 10- za darmo. Konkurs na techhamlet.(3)

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Iolo system Mechanic 10- za darmo. Konkurs na techhamlet.(3)

Post06 lut 2011, 21:21

Obrazek

Iolo System Mechanic 10- pełna wersja programu do optymalizacji komputerów, który pełni wiele funcji: np. czyści rejestr z błędnych wpisów, usuwa zbędne pliki, sprawdza fragmentację dysku, autostart, szybkość połączenia internetowego, itp.

Iolo System Mechanic 10- trzy licencje tego programu można wygrać w konkursie na techhamlet.

Aby to zrobić należy:
- przystąpić do subskrypcji techhamlet, w jakimś czytniku RSS, np. w Feed Demon,
- napisać w tym temacie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników sensowny komentarz, czemu potrzebuje się tego programu,
- należy podać swój prawdziwy adres mailowy,
- nie należy używać swojego loginu do Faceboka lub Twittera.


Przystąpienie do subskrypcji jest chyba potrzebne, by zostawiać komentarze. :mrgreen:


Ten program, jak dotąd wzbudził spore zainteresowanie. I sporo osób chce go zdobyć.

Zwycięzcy będą wylosowani przy użyciu random.org, więc każdy ma szansę na wygraną, niezależnie od kolejności napisania komentarzy.

Ja nie biorę udziału w tym konkursie, bo ten program nie przypadł mi do gustu. Wprawdzie testowałam kiedyś jego wsteczną wersję, ale w nim nie podoba mi się to, że dla tego programu zaledwie kilka bajtów śmieci to bardzo dużo, a jak domyślna liczba równoczesnych połączeń internetowych wynosi dziesięć, to wtedy niby internet znacznie spowalnia.

Powodzenia. :)


Aha, Ci z techhamlet przysyłają różne wiadomości, nie reklamy. Czasem informują o nowych konkursach i o tym, kto wygrał. Czyli troszeńkę spamują, ale nie aż tak, jak Ci z Ashampoo.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

iolo System Mechanic-free. Konkurs. 10/na rok. Do 31 VII.

Post25 lip 2015, 16:49

Dziesięć rocznych licencji iolo System Mechanic można wygrać w konkursie na forum tipradar.

W tym celu należy:
- mieć konto na ich forum,
- napisać komentarz w tym temacie:

Kod: Zaznacz cały

http://www.tipradar.com/forum/Thread-16th-Annual-System-Administrator-Appreciation-Day-Giveaway
,
- jak zechcecie, to informację o tym konkursie możecie udostępnić na Facebook, Twitter, itp. i w komentarzu podać im linka do tej informacji.

Nie wiem, czy jak w przypadku innych konkursów, nie należy, w razie Waszej wygranej, we właściwym czasie, wysłać PW do odpowiedniej osoby. Lepiej trzymajcie rękę na pulsie.

Ten konkurs trwa do 31 lipca.

Powodzenia. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości