iPad File Explorer za darmo. Konkurs na tipradar. (20).

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22020
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

iPad File Explorer za darmo. Konkurs na tipradar. (20).

Post31 sty 2011, 18:58

Obrazek

iPad File Explorer- pełna wersja przydatnego programu dla posiadaczy iPhonów, iPodów i iPadów do przesyłania danych z ich przenośnego sprzętu na komputer PC.

Program iPad File Explorer- jest kompatybilny z systemami z rodziny Windows. Po uruchomieniu iPad File Explorer należy podłączyć iPoda Touch / iPhone / IPAD do komputera poprzez złącze USB. Ten program rozpozna podłączone przenośne urządzenie i wyświetli listę folderów i plików, znajdujących się na nim. iPad File Explorer- jest kompatybilny z wieloma przenośnymi urządzeniami, bez problemu można podłączać przeróżne urządzenia, które ten program rozpozna.

Ponadto iPad File Explorer- może zarządzać danym iPhone bez\z jailbreak (odblokowanie, które udostępnia aplikację ,,Installer" i umożliwia instalację wszystkich aplikacji, np. gier, itp. :mrgreen: ). Ale można zarządzać plikami z serwisem jailbreak? :mrgreen: (W oryginale:
Also, iPad File Explorer can manage your iPhone with and without jailbreak. But you can manage files on real root only on jailbroken devices.
:mrgreen: )

iPad File Explorer obsługuje większość urządzeń iPod. Od iPod Touch, iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, IPAD, nawet iPhone4 z najnowszej wersji firmware.

Najważniejsze cechy:
- iPad File Explorer może pracować z: iPad, iPhone, i iPod Touch z lub bez jailbreaking.
- Łatwe przesyłanie plików między iPad, iPhone,a komputerami PC, tak, jakby były na dysku flash.
- Możesz kopiować, kasować, zmieniać nazwy plików lub folderów na Twoim iPad, iPhone, i iPod Touch.
- Możesz przeglądnąć multimedia bezpośrednio na Twoim iPad, iPhone i iPod Touch.
- iPad File Explorer działa z systemami: Windows XP SP 4 ( :mrgreen: , myślałam, że jest tylko Windows XP SP 3), Windows Vista i Windows 7. Jest też kompatybilny z wcześniejszymi wersjami systemu z zainstalowanym net 2.0 framework.

Pełną wersję iPad File Explorer można wygrać w konkursie zorganizowanym przez tipradar i twórców tego programu- EasyPadApps. Do zdobycia jest 20 licencji tego programu. Aby go wygrać należy subskrybować tipradar.com w jakimś czytniku RSS (np. w Feed Demon) i w temacie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników napisać sensowny komentarz, czemu chce się wygrać ten program. Albo śledzić ich na Twitter lub Facebook.

Zwycięzca zostanie wylosowany przy użyciu random.org, więc każdy ma szansę na wygraną, niezależnie od kolejności napisania komentarzy. Trzeba podać swojego prawdziwego maila, aby w razie wygranej, tą drogą dostać klucz od tipradar.com.

Ci z tipradar.com nie spamują. Dostałam od nich tylko maila, z wygranym kluczem do Online Armor Premium.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości