LayerView- za darmo. Dla wszystkich. Na 30 dni.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22692
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

LayerView- za darmo. Dla wszystkich. Na 30 dni.

Post06 mar 2011, 02:50

Obrazek

LayerView- pełna wersja programu, który jest snifferem pakietów, on pokazuje ile danych jest pobieranych lub wysyłanych. Po zainstalowaniu ten program powinien uruchomić się automatycznie. Jeśli nie, to można go uruchomić skrótem w menu start. Za pierwszym razem, jak ten program się uruchomi, to on instaluje sterownik Packet Capture (do przechwytywania pakietów). Prawdopodobnie pojawi się informacja, że ten sterownik jest niepodpisany. Jak dla mnie należy wtedy przerwać instalację tego programu. W każdym razie przed jego zainstalowaniem lepiej jest utworzyć punkt przywracania systemu. Na mojej siódemce nie będę ryzykować z niepodpisanymi sterownikami, bo już raz położyłam tak system, na amen.

W każdym razie LayerView standardowo jest za darmo dla:
- uczniów,
- nauczycieli,
- członków sił zbrojnych i
- seniorów.

Przez pięć dni, począwszy od dzisiaj, ten program będzie za darmo dla wszystkich i będzie można go używać za darmo przez trzydzieści dni- taki wydłużony okres próbny.

Aby skorzystać z tej promocji trzeba podać swój adres mailowy na tej stronie:

Kod: Zaznacz cały

http://www.layerview.net/freelicense.php.


Stamtąd można też pobrać ten program wystarczy kliknąć na: download.


Raczej uważajcie, instalując ten program, zwłaszcza jak macie Windows 7, bo niepodpisany sterownik może położyć system na amen.

Więc nim zainstalujecie ten program, to utwórzcie punkt przywracania systemu, tak na wszelki wypadek.



O tej promocji piszą tutaj: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości