NoVirusThanks PE Dropper Monitor- za darmo. Konkurs.15\6 msc

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22700
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

NoVirusThanks PE Dropper Monitor- za darmo. Konkurs.15\6 msc

Post19 mar 2011, 01:58

Obrazek


NoVirusThanks PE Dropper Monitor- pełna wersja zupełnie nieznanego mi programu, do monitorowania i prowadzenia dzienników na temat plików wykonywalnych (PE), które są na dysku twardym. On ma służyć do wykrywania rootkitów. Można monitorować cały system lub pojedynczy proces. W logu są data uruchomienia, godzina, nazwa pliku, który zainicjował dany proces, itp. Ten program jest kompatybilny tylko z 32-bitowymi systemami: Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008 i Windows 7.

NoVirusThanks PE Dropper Monitor można wygrać w konkursie na tipradar. Do zdobycia jest jego piętnaście licencji. Z aktywacją na pół roku.

Aby móc wygrać ten program należy:
- przystąpić do subskrypcji tipradar w jakimś czytniku RSS, np. w Feed Demon,
- można też przystąpić do ich mailowej subskrypcji, ale to nie jest raczej wymagane, by brać udział w tym konkursie (jeżeli o to chodzi, to nie wiem, czy oni spamują),
- w temacie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników trzeba napisać komentarz czemu chce się wygrać ten program,
- można też ich śledzić na Twitter lub Facebook- czyli na którymś z tych portali napisać o tym konkursie i w komentarzu podać linka do tej informacji, to nie jest wymagane, ale bardzo się liczy,
- trzeba im podać swój prawdziwy adres mailowy, aby w razie wygranej drogą mailową dostać wygraną licencję (jeśli o to chodzi, to oni nie spamują).

Powodzenia w konkursie. :)

Nie biorę w nim udziału, bo nie potrzebuję tego programu. Poza tym mam już wystarczającą ochronę na obu kompach. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości