Trzy produkty Ashampoo:Home Designer,Snap3,Anti-Malware free

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22725
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Trzy produkty Ashampoo:Home Designer,Snap3,Anti-Malware free

Post25 sty 2011, 18:27

Obrazek

Ashampoo Home Designer- pełna wersja programu do projektowania mieszkań, w 3D.

Obrazek

Ashampoo Snap 3- pełna wersja programu, do wykonywania zrzutów ekranu. Jak dla mnie lepszy jest darmowy program Fast Stone Capture (ostatnia jego darmowa wersja), ale to może być też kwestia przyzwyczajenia.Ten produkt firmy Ashampoo nie jest zły.

Obrazek

Ashampoo Anti-Malware- pełna wersja programu do ochrony. On ma usuwać szkodniki z systemu i działać w tle. Miałam go bardzo krótko, więc nie wiem, czy jest skuteczny. Według mnie od Ashampoo Anti Malware lepszy jest Mamutu firmy Emsisoft, bo tylko działa w tle, chroniąc przed zagrożeniami i nie ma funkcji skanera, na którym ja nie polegam. (A może po prostu uprzedziłam się do Emsisoft Anti Malware?) Dostępna jest pełna wersja tego programu, ze stu osiemdziesięciodniowymi aktualizacjami baz sygnatur.

Te wszystkie programy są dostępne w promocji dla czytelników portalu Softpedia.

Można je pobrać ze strony promocyjnej: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

Minus: te wszystkie programy wymagają darmowej rejestracji. Ich zarejestrowanie jest równoznaczne, z zapisaniem się do ich newslettera, a to z kolei wiąże się z przysyłaniem informacji o aktualizacjach pełnej wersji danego produktu i informacji o możliwym jego upgrade.

Ja co chwila rezygnuję z ich newslettera, bo wiadomości od nich, traktuję jako spam. :@
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 11 gości