Wise PC Engineer 6.3.3- za darmo. Na GOTD.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22679
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Wise PC Engineer 6.3.3- za darmo. Na GOTD.

Post04 mar 2011, 22:20

Obrazek

Wise PC Engineer 6.3.3- pełna wersja całkiem mi nieznanego programu do optymalizacji kompów. Ten program standardowo usuwa błędne wpisy z rejestru, może go zoptymalizować, zdefragmentować i zrobić jego kopię zapasową; oprócz tego on może usuwać zbędne pliki z kompa, np. pliki tymczasowe, pliki powstałe w czasie serfowania po necie, itp.; może przywrócić skasowane przypadkowo dane, bądź je całkowicie usunąć z systemu; może też zarządzać autostartem i zoptymalizować pamięć; jest w stanie też zdefragmentować twardy dysk; oraz przeprowadzać takie operacje na plikach i folderach, jak: ich ukrywanie, szyfrowanie i deszyfrowanie; może też wyłączyć system w określonym czasie; może też zablokować dostęp do określonych plików, folderów i różnych aplikacji.

Obsługiwane systemy ? Microsoft Windows 7 (32bit, 64bit), Windows Vista (32bit, 64bit), Windows 2008 Server, Windows XP (32-bit i 64-bit), Windows 2000, Windows 2003, Windows NT/Me/98.

Wise PC Engineer 6.3.3 można do jutra o dziewiątej rano, pobrać za darmo z GOTD.

Można go pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

W czasie trwania tej promocji ten program trzeba zainstalować, aktywować i jak trzeba zarejestrować.

Jest on do użytku niekomercyjnego.



Nie skorzystam z tej promocji, bo mam wystarczająco dużo programów do optymalizacji kompów, które znam i wiem, że są niezawodne.

Może jednak ten program Wam się do czegoś przyda. :mrgreen:


Nim po raz pierwszy użyjecie całkiem nieznanego programu lub znanego programu po aktualizacji, to utwórzcie punkt przywracania systemu, tak na wszelki wypadek.

Jeśli ten program usuwa też błędne wpisy z rejestru, to nim go użyjecie, to zróbcie też pełną kopię zapasową rejestru.

Niestety z różnymi programami do optymalizacji kompów trzeba uważać, bo mogą łatwo położyć system.

Zwłaszcza moją siódemkę, dlatego nie będę testować tego programu, bo w ogóle go nie znam.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości