Zemana AntiKeyLogger- za darmo. Na tipradar. Przez trzy dni.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Zemana AntiKeyLogger- za darmo. Na tipradar. Przez trzy dni.

Post31 sty 2011, 12:55

Obrazek

Zemana AntiKeyLogger- pełna wersja bardzo dobrego programu do ochrony systemu, nie tylko przed keyloggerami, jak wskazuje jego nazwa, ale też przed złośliwymi lub szpiegowskimi programami: wykonującymi zrzuty ekranu (np. w czasie logowania się na stronę w banku), przechwytującymi obraz z kamerki internetowej, przechwytującymi zawartość schowka systemowego (mogą być w nim np. zapisane dane potrzebne do aktywacji jakiegoś programu, jak chcemy je wprowadzić, używając kopiuj- wklej), oraz zmieniającymi ustawienia systemowe, modyfikującymi rejestr, obciążającymi RAM i próbującymi przejąć kontrolę nad naszym komputerem (przed tymi zagrożeniami chroni System-Defence).


Zemana AntiKeyLogger- pełną wersję tego programu można za darmo, przez 72 godziny, pobrać ze strony: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników , dane potrzebne do jego aktywacji można pobrać z: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . O tej promocji piszą na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . (Ten program można aktywować przez 72 godziny? :mrgreen: )

Mam pełną wersję tego programu na kompie z systemem XP, wygraną w konkursie na techhamlet i on bardzo dobrze się sprawdza. Dorównuje Spy Shelter Premium, który mam na tym kompie.

Nie wiem, który z tych programów jest lepszy, ale według mnie, warto przetestować Zemanę AntiKeyLogger, zwłaszcza, że ją można teraz pobrać i aktywować za darmo. Szczególnie wtedy, gdy ktoś często loguje się na stronach bankowych lub przez internet przeprowadza różne operacje finansowe i nie chce aby ktoś poznał jego hasła i loginy.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości