Zemana AntiLogger- za darmo. Konkurs.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22725
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Zemana AntiLogger- za darmo. Konkurs.

Post24 sty 2011, 22:52

Obrazek

Zemana AntiLogger- pełna wersja programu do ochrony komputera przed złośliwym oprogramowaniem, które do niego się dostało, pomimo ochrony antywirusowej. Ten program chroni przede wszystkim przed keyloggerami- czyli programami, które odczytują dane wczytywane przy użyciu klawiatury. Zemana AntiLogger- chroni też przed nieautoryzowanym przechwyceniem obrazu z kamerki internetowej i modyfikowaniem rejestru.

Ten program ma następujące moduły: Anti-KeyLogger- chroni prze keyloggerami; Anti-ScreenLogger- chroni przed programami wykonującymi zrzut ekranu, co może zostać wykorzystane do zdobycia naszych haseł i loginów; Anti-WebcamLogger- chroni przed przechwyceniem obrazu z kamerki internetowej; Anti-clipboardLogger- chroni przed przechwyceniem danych ze schowka i System-Defence- chroni rejestr, aktywne procesy i ważne pliki systemowe przed złośliwym malware.

Ten program jest do zdobycia w konkursie, organizowanym na stronie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników . Trzeba tam zostawić komentarz, aby wygrać ten program.

Chyba jeżeli ktoś chce wziąć udział w tym konkursie i być informowanym, kto wygrał, to musi mieć na tym portalu subskrypcję. Link do strony z subskrypcją: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników .

Chyba inaczej się nie da. :( Potem mailem ma przyjść potwierdzenie subskrypcji.

Tak oni piszą o tym konkursie, na ich stronie:

The Give Away :

This time, things are going to be a bit different! This time, we are not going to wait till the end to announce the winners. Since we have a lot of keys, this give away will work in a first come first serve basis. The first 100 people will get the keys! What you got ot do is :

* Leave a comment below mentioning why you need Zemana AntiLoger (With a valid email address. We will use this address to send you the keys. Do not use other logins like Twitter or Facebook! Just use your NAME, EMAIL and if you want, you can also add your URL). Please mention why you need it! Otherwise you might not be added to the give away list!

We will try to send you the keys daily. But, some times, it might take upto three days. (On Thurseday and Friday we won?t be able to deliver the keys. They will be collected and delivered on Saturday in bulk). To get the updates about winners, please subscribe to us. So, hurry up and leave your comment before the give away ends!


Sto pierwszych osób może wygrać ten program.

Na razie przystąpiłam do subskrypcji, potem zostawię na stronie komentarz. Potrzebuję dobrego anty keyloggera na tego kompa. A może go wygram? :mrgreen:

Edit: zostawiłam na tej stronie komentarz, po przystąpieniu do subskrypcji... Czyli inaczej się nie da. :( Mam nadzieję, że go wygram. Potrzebuję na tym kompie dobrego antykeyloggera, a wiem, że Zemana AntiLogger nie wchodzi w konflikt z moim antywirusem. :)

-- 24 sty 2011, 22:52 --

I wygrałam ten program. Wpierw miałam z nim problemy, bo ściągnęłam jego niewłaściwą wersję- na system 64-bitowy i do tego beta, potem ściągnęłam tą właściwą i wszystko jest okey. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości