Zemana AntiLogger- znów free. Konkurs na techhamlet. (400).

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22692
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Zemana AntiLogger- znów free. Konkurs na techhamlet. (400).

Post07 lut 2011, 22:16

Obrazek

Zemana AntiLogger- bardzo dobry program do ochrony kompów, który wbrew nazwie nie chroni tylko przed keyloggerami, ale też chroni przed innymi zagrożeniami. Ten program składa się z modułów: Anti-KeyLogger (on chroni przed przechwyceniem danych wpisywanych przy użyciu klawiatury), Anti-ScreenLogger (chroni przed nieatoryzowanym wykonywaniem zrzutów ekranu, dzięki temu nikt nie będzie mógł przechwycić naszych haseł i loginów, kart kredytowych i danych wpisanych przy użyciu wirtualnej klawiatury), Anti-WebcamLogger- (chroni przed przechwyceniem obrazu z naszej kamery internetowej), Anti-clipboardLogger- (chroni przed przechwyceniem zawartości schowka systemowego) i System-Defence- (chroni rejestr, aktywne procesy i ważne pliki systemowe przed malware).

Aby zdobyć Zemanę AntiLogger należy przystąpić do subskrypcji techhalmet i w temacie: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników napisać komentarz, czemu chce się wygrać ten program.

Pisząc komentarz, trzeba użyć tego adresu mailowego, jakiego się użyło, przystępując do ich subskrypcji.

Ten program zdobędzie pierwsze czterysta osób.

Powodzenia. :)


Aha, Ci z techhamlet, jak przystąpi się do ich subskrypcji, przesyłają różne wiadomości, np. informacje o nowych konkursach, o różnych nowinkach, o wynikach konkursów, itp.- czyli troszeńkę spamują, ale nie aż tak, jak Ci z Ashampoo. Nie żałuję, że dołączyłam do ich newslettera. Gorsi są Ci z Ashampoo. :/


Według mnie Zemana jest dość dobrym programem, mam ją na drugim kompie. Według mnie dorównuje Spy Shelter Premium, który mam na tym kompie. Warto przetestować Zemanę. Jej wersję stabilną.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości