[IN] Orbit Downloader

Skomentuj programy na www.hotfix.pl Chcesz zaproponować inny program lub nowszą wersję? Zaproponuj program
Regulamin forum
LEGENDA

[ST] - Sterowniki; [BZ] - Bezpieczeństwo; [BD] - Biblioteki, dodatki, uaktualnienia; [BO] - Biurowe; [ED] - Edukacyjne; [IN] - Internetowe; [GF] - Graficzne; [GR] - Gry; [MM] - Multimedialne; [NZ] - Narzędziowe; [PR] - Programistyczne; [RZ] - Rozszerzenia pulpitu, zmiana powłoki Windows; [LX] - Linux, Mac OS
Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

[IN] Orbit Downloader

Post02 wrz 2009, 11:56

Program integruje się popularnymi przeglądarkami internetowymi: Internet Explorer, Mozilla Firefox czy Opera. Zaletą programu jest możliwość pobierania klipów filmowych z popularnych serwisów, takich jak YouTube i Google oraz wielu innych.



Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Re: [IN] Orbit Downloader 2.8.16

Post02 wrz 2009, 16:02

Muszę przyznać że jest b. dobry.
Skopiowałem i wstawiłem linki do kilkudziesięciu wideo klipów pewnego zespołu, poszedłem spać a rano miałem wszystkie na dysku :)
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

[IN] Orbit Downloader 2.8.16

Post02 wrz 2009, 16:12

Bardzo ciekawy programik, również polecam. Posiada dodatkowy moduł dzięki któremu łatwo można pobrać na dysk, znajdującą się na danej stronie animacje flash czy klip video (osadzony plik video).
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

[IN] Orbit Downloader 2.8.16

Post02 wrz 2009, 19:00

Nie wiem dlaczego nie chce skojarzyć mi programu z przeglądarką Firefox oraz Opera.
Pokazuje się komunikat:
"Nie mogę skojarzyć z Opera / Firefox. Sprawdź czy przeglądarki są zainstalowane".
Problem ten nie występuje z Google Chrome.

Oczywiście przeglądarki przy próbie skojarzenia są wyłączone (według zaleceń). Próbowałem także przy włączonych przeglądarkach.

Firefox 3.5.2, Opera 10.00.

-- 03 Wrz 2009 23:11 --

Problem rozwiązany.

Należało nadpisać instalację przeglądarek, czyli po prostu zainstalować ponownie przeglądarki na istniejące już ich wersje bez ich deinstalacji.



  • Reklama

Wróć do „Programy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości