BurnAware Free

Napisz własną recenzję programu komputerowego
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojej recenzji mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
pascalhp

Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 06 sty 2009, 22:03
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

BurnAware Free

Post19 sie 2009, 23:00

Witam, chciałbym wszystkim przedstawić mały, prosty i intuicyjny program do nagrywania płytek CD, DVD i Blu-ray.

BurnAware, cechuje się bardzo prostym wyglądem, natomiast inną zaletą tego programu jest jego szybkość uruchamiania. Konkurencyjne programy takie jak Nero czy Ashampoo Burning Studio, potrafią uruchamiać się kilkanaście sekund, co potrafi zdenerwować. BurnAware uruchamia się praktycznie zaraz po jego uruchomieniu, co zaoszczędza nam na czasie.
Program w wersji Free, został "obrany" z kilku funkcji. Najbardziej brakującą funkcją, w tejże wersji jest kopiowanie płyt. Ale myślę, że to nie żaden problem, bo można skorzystać z innego małego programiku do wypalania, przez który możemy skopiować płytkę. Program potrafi Stworzyć nową płytkę z danymi, nagrać ulubioną muzykę jako dysk audio lub MP3, nagrać film DVD, nagrać obraz ISO oraz stworzyć go poprzez dodanie plików do projektu. Oferuje również dwa narzędzia: wymazywanie płyt RW i pokazywanie informacji o płycie.
Myślę, że każdy kto od czasu do czasu potrzebuje nagrać pliki na płytę będzie zadowolony z tego programu.

Szczegółowe porównanie wersji Free, Home i Professional oraz ceny można znaleźć na stronie producenta Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Screeny z programu:
Obrazek
Obrazek


  • Reklama

Wróć do „Moja recenzja programu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości