recenzja nowej przeglądarki na urządzenia mobilne Puffin Fre

Napisz własną recenzję programu komputerowego
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojej recenzji mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
Methos

Stały bywalec
Posty: 1311
Rejestracja: 29 mar 2014, 17:16

recenzja nowej przeglądarki na urządzenia mobilne Puffin Fre

Post10 cze 2015, 22:23

oto recenzja przeglądarki Puffin Free niestety nie jest znana w Polsce ale już bije gigantów po głowach swoją 6x większą wydajnością !
nie licząc paru gadżetów o których za chwilkę :)

często korzystam z swojego cztero rdzeniowego tabletu Prestigio PMT3287_3G (MULTIPAD RANGER 8.0 3G)

nie jest to jakiś super tablet moim zdaniem na pewno nie z operą chromem Mozillą ani standardową przeglądarką od androida zwaną internet :D

często bywam na FB ( jak większość ) i na pewno irytujące jest to że wasze urządzenie się tnie na tym Facebook'u , messengera i wielu innych apek które mają być szybsze nisz przeglądanie samej www ... ale sami wiecie że tak nie jest
a do tego dla większych bywalców po 30 min do 1 godziny nasze urządzenie jest ciepłe jak nie bardzo ciepłe ok 26 stopni na obudowie . a tnie się jak tneło ... nie którzy sięgają po radykalne kroki typu przywracanie urządzenia ale co to daje ? jeden dzień dwa i znowu to samo ?

ja szukałem ciekawych newsów na tutejsze forum czytałem też o przeglądarkach WWW jeszcze kiedyś było tak że opera miała to a Google chrome to każdy się czymś wyróżniał a dziś wszystkie wyglądam i interfejsem wyglądają niemalże tak samo ! i w wydajności się niewiele różnią ( tylko na słabszych komputerach z 2 gb ram'u i mniej to widać )

i latam sobie po necie i tu test przeglądarek i 2 przeglądarki sprawdziłem jedną na pc Vivaldi (kopia chrome) i do tego niestabilna nagle zniknie okno proces jest nadal i dzwięk z youtube również i trzeba zakończyć proces

a drugą znalazłem na tablet idealna instaluję facebook zamiast po 6 sekundach pojawia się po dwóch !

loguje się i wszystko chodzi płynnie jak w Windows 8 minimalne zacinki błędy z wyświetlaniem strony czasem reklamy na siebie nachodzą jak jest jakaś strona nimi napchana ale przykładem zajebistości tej przeglądarki jest to że na niej działa chat z facebooka !

ok no to wiemy że przeglądarka pomimo czasem drobnych błędów z wyświetlaniem mniej mobilnych stron www jest 6 razy szybsza
Obrazek

a to co to ?
brak wsparcia adobe flasch player na twoim użądzeniu


lub

zainstaluj flasch player


a na androida nie ma flascha , a ta przeglądarka ma go wbudowanego !
a i joystick jak na PSP i sami możemy ustawiać sobie klawisze !

Obrazek

a co jeszcze tu mamy hmm . opcję myszki ! z touchpadem

Obrazek

polecam tę przeglądarkę jest super i niech się rozwija !
SPRZĘT:
OBUDOWA:SilentiumPC M40 PSU:Corsair CS750M MOBO:Asrock H61 PRO BTC RAM:8 GB DDr3 1333 Mhz(2x4 GB Model:PSD34G13332) GPU:MSI GTX 1050Ti Gaming X SSD:Adata 128Gb(SP920SS) HDD:256GB (WDC WD2500JS-60MHB5) MONITOR:Asus VW221D 22"@60 1680x1050 ->OC 1920x1080


  • Reklama

Wróć do „Moja recenzja programu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość