Recenzja Kingston Data Traveler G3

Napisz własną recenzję sprzętu komputerowego
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojej recenzji mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
voluu

Ekspert
Posty: 1061
Rejestracja: 16 kwie 2010, 20:47
Kontaktowanie:

Recenzja Kingston Data Traveler G3

Post21 lut 2012, 21:46

Niedawno stanąłem przed zakupem pamięci przenośnej do szkoły. Jako, że operujemy na dużych plikach multimedialnych zdecydowałem się na wybór 16GB pamięci – tak na zapas. Przechadzka po sklepach, określenie ile muszę wydać. Do wyboru miałem 4 pamięci: Sandisk Cruzer, Kingston DataTraveler G3 i Patriot Axle. Z opinii znajomych i mojej Cruzer ma problemy z deklarowaną szybkością, na dodatek system wysuwania portu pozostawia wiele do życzenia. Kingston – pamięci z tradycją, popularne, dlaczego nie? Patriota znam tylko do strony pamięci RAM, o pendrivie ich nic nie słyszałem, więc wątpliwym był jego zakup – dlatego więc decyzja padła na Kingstona. I tak oto powstawała ta recenzja. Będzie to bardziej test-recenzja. Głównie będę się opierał na wyniakach benchmarków.

Obrazek
Sounds Better

Indoor: AKG K514 + Denon PMA-480R
Outdoor: SoundMagic PL10 + Sansa Clip+


  • Reklama

Wróć do „Moja recenzja sprzętu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości