test słuchawek Creative Draco HS-850

Napisz własną recenzję sprzętu komputerowego
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojej recenzji mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
Methos

Stały bywalec
Posty: 1311
Rejestracja: 29 mar 2014, 17:16

test słuchawek Creative Draco HS-850

Post10 cze 2015, 21:56

pożyczyłem od kumpla super słuchawki i mi się tak spodobały że muszę wystawić opinię ( naprawiałem je )

jest to zestaw słuchawek Creative Draco HS-850 z mikrofonem

jak że to jest dla mnie jedną z ważniejszych rzeczy oto specyfikacja:

Informacje ogólne
Typ złącza słuchawkowego
Wtyk pozłacany 3,5 mm
Zestawy słuchawkowe
Pasmo przenoszenia
20Hz ~ 20kHz
Czułość
106dB/mW
Przetworniki dźwięku
Magnes neodymowy o średnicy 40 mm
Interfejs
Wtyk pozłacany 3,5 mm
Mikrofon
Typ mikrofonu
Kondensator z technologią redukcji szumów
Odłączalny
Tak
Pasmo przenoszenia
100Hz ~ 18kHz
Impedancja
<2.2k ohms
Czułość
-39dBV/Pa
Funkcje dodatkowe
Złącze analogowe 3,5 mm
Tak

wszystko ok oprócz braku impedancji słuchawek ale ok :D

słuchawki dają bardzo ekstremalny BASS lubię to ! subwoofery na uszach :D tylko inne tony dla mnie takie nie pełne ale jest super

bardzo ekstremalnie dobrze usuwają dźwięki z otoczenia o raz cichszy był mój komputer jak je założyłem a jest trochę szumiący niczym suszarka a gdy leci muza nic kompletnie nie słychać :D

polecam każdemu Graczowi oraz fanom muzyki typu : hard style , jump style , electro house i podobne chociaż według mnie do każdej muzy się nada

ocena punktowa ( Dla lajków ) :

Plusy

+ dobre wykonanie
+ dobry BASS
+ głośne
+ niesamowicie dobrze usuwają dźwięk z otoczenia
+ dosyć tanie ! Średnio 160 zł
+ ładne
+ odczepiany mikrofon
+ regulacja głośności na kablu i przełącznik na wyciszanie mikrofonu

Neutralne
kto lubi a kto nie lubi kabel ma 3 metry :D

Wady

- wtyczki nie są pozłacane
- nie podali impedancji słuchawek i maksymalnego wejścia np. 800mW to tak jak nie podać impedancji i mocy głośnika
SPRZĘT:
OBUDOWA:SilentiumPC M40 PSU:Corsair CS750M MOBO:Asrock H61 PRO BTC RAM:8 GB DDr3 1333 Mhz(2x4 GB Model:PSD34G13332) GPU:MSI GTX 1050Ti Gaming X SSD:Adata 128Gb(SP920SS) HDD:256GB (WDC WD2500JS-60MHB5) MONITOR:Asus VW221D 22"@60 1680x1050 ->OC 1920x1080


  • Reklama

Wróć do „Moja recenzja sprzętu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości