Redirect

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
Comodo92

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 12 maja 2015, 16:08

Redirect

Post25 lip 2015, 15:30

Czy jest jakiś sposób aby zabezpieczyć komputer przed dostaniem się tego wirusa na dysk ? odpowiedź w stylu zainstaluj antywirusa nie będzie dla mnie satysfakcjonująca bo mam go i nic to nie dało a nie znam żadnego antywirusa który był by w stanie to zablokować

Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Redirect

Post26 lip 2015, 14:14

Dodaj wtyczkę Adguard AdBlocker (sugestia)

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Proponuje zainstalować rozszerzenie Adguard AdBlocker nie dość nie perfekcyjnie blokuje reklamy na przeglądanych stronach WWW to chroni przed zainfekowanymi stronami :) .

Pobierz i zainstaluj Malwarebytes Anti-Exploit (sugestia)

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Niewielki programik, którego celem jest ochrona i blokowanie zagrożeń wykorzystujących luki w popularnych programach komputerowych, zanim zostaną one załatane przez programistów.Tak zwane exploity 0-day to luki bezpieczeństwa co rusz znajdowane w popularnych aplikacjach. Nawet jeśli taka luka zostanie wykryta i zgłoszona twórcom programu, to czasami na stosowną poprawkę trzeba czekać kilka dni, a nawet dłużej. Z pomocą na tego typu sytuacje przychodzi Malwarebytes Anti-Exploit, który ochrania niektóre z aplikacji i w przypadku wykrycia nieautoryzowanej akcji przez program firmy trzeciej, blokuje ją. Aplikacja oprócz ochrony przed dobrze znanymi lukami bezpieczeństwa potrafi także wykryć te jeszcze nieznane. zródło softonet.pl
Ostatnio zmieniony 26 lip 2015, 14:14 przez LupeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Treść postu częściowo usunięta. Regulamin Bezpieczeństwa.

Comodo92

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 12 maja 2015, 16:08

Redirect

Post26 lip 2015, 18:22

dziękuję zastosuję się do tych porad mam nadzieję że okażą się skuteczne :)

Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Redirect

Post26 lip 2015, 19:25

Comodo92 pisze:dziękuję zastosuję się do tych porad mam nadzieję że okażą się skuteczne :)


Pierw przedstaw logi z FRST,AdwCleaner,JRT mam nadzieję że tyle mogę powiedzieć w tym temacie ;) :lol: .To co wcześniej podałem to na przyszłość,infekcję masz aktywną pewno,djarta lub ktoś inny kto się zna Ci pomoże.

Comodo92

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 12 maja 2015, 16:08

Redirect

Post26 lip 2015, 22:35

Sformatuję komputer więc i infekcja przepadnie a pytanie zadałem żeby mi się właśnie ten syf od nowa nie dostał.

Awatar użytkownika
djarta

Globalny Moderator
Posty: 5854
Rejestracja: 26 gru 2008, 17:15
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Redirect

Post27 lip 2015, 10:17

Wklej te logi z FRST....



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości