Bardzo szybkie zużycie transferu danych

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Bardzo szybkie zużycie transferu danych

Post07 paź 2015, 17:56

Dziś pojawił się problem,jestem lub czuje się OKRADANY,bo normalnie niewiedzieć czemu gdy pobieram pliki z klienta sieci Bittorrent konkretnie qBitTorrent,włożyłem starter sim do modemu ,wszystko t-mobile,pakiet 6gb aktywny ,pobrało 33% plik 8,7GB patrze dane torrenta pobrane 2,6GB I WIADOMOŚĆ WYKORZYSTAŁEŚ CAŁY PAKIET DANYCH,K... :ban: .Tylko gdy ZACZNE pobierać torrent DANE ZNIKAJĄ JAK PSY W WIETNAMIE albo jak KOZY NA BLISKIM WSCHODZIE :? .1 sekunda połączenia to zabrane 1mb-2mb przy czym proporcje pobierze 20mb torrentu a skasuje w międzyczasie 200mb nie wiadomo na co co to za świnstwo? mam program do monitorowania sieci ale nie bardzo tam coś jest,aby qbittorrent i proces usługi hosta.

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Bardzo szybkie zużycie transferu danych

Post07 paź 2015, 19:52

Witam.
A jak wygląda sprawa na innym kliencie np. uTorrent ?
Klient torentów oprócz pobierania danych wysyła je także . To też może mieć znaczenie .
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .

Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Bardzo szybkie zużycie transferu danych

Post08 paź 2015, 11:34

Właśnie tak pobierał 20kbp/s lub też normalnie 500-700 kbp/s ale wysyłał równocześnie 400kbp/s transfer jechał jak oszalały,limit wysyłania nie działał,znaczy działał ale pobierało 20-50kbp/s wtedy.Odinstalowałem ,zainstalowałem UTorrent,stawiam limit wysyłania i wysoki priorytet znowu to samo!,dopiero wpisałem w google,"Nie działa limit wysyłania w UTorrent" i trzabyło odznaczyć wszystkie ptaszki w Ustawienia>Protokół sieci Bittorrent prócz "ogranicz transfery lokalne" i wyłączone szyfrowanie,restart i LIMIT DZIAŁA! Dobrze że tak się to skończyło pewnie komuś to pomoże tak samo :) .



  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości