Błąd języka ActionScript

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
Awatar użytkownika
manitu

Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:23

Błąd języka ActionScript

Post21 cze 2012, 18:52

Podczas przeglądania stron internetowych wyskakuje mi za każdym razem Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników okienko. Są to strony RMF-u 24, przeglądarka Internet Explorer 8.
Jak wcisnę Kontynuuj i Odrzuć wszystko to następuje normalne odtwarzanie. Po ponownym wejściu znów jest ten błąd.
Czy coś jest nie tak u mnie w ustawieniach Adobe Flasha bo z tym wiąże się pasek tytułu tego błędu ? Ostatnio miałem problem z prawidłowym odinstalowaniem Flasha (tzn. nie wiem czy chodzi o formant Flasha czy o wtyczki) ?

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Błąd języka ActionScript

Post21 cze 2012, 23:56

Właśnie co wyszedł najnowszy Flash, instalowałeś już go?
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
manitu

Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:23

Błąd języka ActionScript

Post22 cze 2012, 17:16

Najnowszy Adobe Flash czyli wersja 11 tak, mam już go od jakiegoś czasu.
Ja mam raczej problem z odinstalowaniem Flasha właśnie tego 11, ale może od początku.
A więc na początku był Flash w jakiejś wcześniejszej wersji, aktualizowałem go później, aż do wersji 11, zainstalowany był formant Adobe Flash i wtyczka Flash. Było to w IE 8. Nie miałem wtedy jeszcze Firefoxa. Dlaczego o tym mówię o tym za chwilę. Jakiś czas później pobrałem Firefoxa oraz nieco później wtyczkę Shockwave do jakiejś gry w Internecie. I ta wtyczka Shockwave w jeszcze innej przeglądarce Chrome zaczęła mi sprawiać pewne kłopoty, wywalała różne okienka itp., postanowiłem ją odinstalować wraz z całym pakietem Flash przez Panel sterowania. Po pobraniu najnowszego zestawu Flash z sieci zauwaźyłem, że w ustawieniach wtyczek wciąż jest nazwa Shockwave. Dodatkowo i to jest właśnie to z tym Firefoxem przez IE z nieznanych mi przyczyn mogłem pobrać tylko formant Flash, a wtyczkę już przez Firefoxa.
No więc wniosek jest jeden - jak prawidłowo odinstalować cały zestaw Flash by nie było już po nim żadnych pozostałości, nazw innych wtyczek itp. i oczywiście na nowo zainstalować w najnowszej wersji.
Wiąże się to też zapewne z tym błędem Action Script, który wyskakuje mi na niektórych stronach.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2012, 17:46 przez manitu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Błąd języka ActionScript

Post22 cze 2012, 17:26

manitu pisze: jak prawidłowo odinstalować cały zestaw Flash by nie było już po nim żadnych pozostałości, naazw innych wtyczek itp

A narzędziem adobe flash player uninstaller?:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
manitu

Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:23

Błąd języka ActionScript

Post22 cze 2012, 17:38

Czy to byłby program, który ostatecznie usunie wszystko po Flashu, tak żeby można go było spokojnie na nowo pobrać ?

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Błąd języka ActionScript

Post22 cze 2012, 17:57

Producent twierdzi że program usuwa wszystkie komponenty oraz starsze wersję flash playera i umożliwia czystą instalacje, sprawdz :)



  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości