Error 108 podczas aktualizacji Comodo Firewall.

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Error 108 podczas aktualizacji Comodo Firewall.

Post29 sie 2009, 11:47

Witam :)
Wczoraj zainstalowałem Comodo Firewall Pro 3.5.57173.439
i chciałem go spolszczyć poprzez aktualizację tak jak to jest w opisie programu ale podczas aktualizacji ciągle mam informację Error 108 :

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Wiem że to może być tylko chwilowy problem związany z obciążeniem serwera Comodo ale chciałem się Was zapytać czy macie również taki problem z aktualizacją albo znacie jakiś inny sposób aby zaktualizować ?
Wcześniej instalowałem Comodo Internet Security ale odinstalowałem a najnowsza wersja nie chce się zainstalować.
Dodatkowo nie chcę zaśmiecać komputera ponieważ potrzebuję tylko samego firewalla.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Error 108 podczas aktualizacji Comodo Firewall.

Post29 sie 2009, 13:40

Może coś źle masz w ustawieniach połączenia, pisze, żeby sprawdzić ustawienia połączenia, nie wiem czy w comodo czy w ogóle w kompie, ale warto sprawdzić, albo tak jak mówisz coś od serwera.
Pozdrawiam, koleś git

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Re: Error 108 podczas aktualizacji Comodo Firewall.

Post29 sie 2009, 15:00

W ustawieniach mam wszystko dobrze zaznaczone, na 90% są to problemy z serwerem i może za kilka dni uda mi się zaktualizować ale może jest jakiś ,,myk" jak to niektórzy nazywają :)
Zależy mi tylko na spolszczeniu i nic więcej.
Jak spolszczyć Comodo Firewall Pro 3.5.57173.439 bez instalacji Comodo Internet Security :?:

Edit :
Problem rozwiązany :D
Okazało się że są problemy z aktualizacją tylko tej wersji Comodo Firewall Pro 3.5.57173.439.
Odinstalowałem, usunąłem PPM / prawym przyciskiem myszki / folder COMODO z C:\Program Files, przeczyściłem komputer CCleanerem oraz Eusing Free Registry Cleanerem.
Zainstalowałem starszą wersję firewalla, zaktualizowałem ale w opcjach nie było j. polskiego i odinstalowałem.
Pobrałem najnowszą wersję Comodo Firewall + AntiVirus : Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Zainstalowałem - podczas instalacji zostawiłem zaznaczonego samego firewalla i mam PL :

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Szybka i bezproblemowa aktualizacja :)
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości