Internet z T-Mobile problemy

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Internet z T-Mobile problemy

Post12 sty 2016, 12:28

J.w wszystko było w porządku do wczorajszego wieczoru.Mam dane na karcie SIM którą z powodzeniem można wkładać do mojego modemu HUAWEI E3372,jednak nagle podczas gry w CS GO zerwało mi połączenie, wyłączyłem grę połączyło mnie z powrotem,ja znowu zresetowałem połącznie w Internet Manager i dostałem komunikat z błędem coś tam z angielskiego na polski brzmiało Połączenie z internetem zostało zakończone zanim połączono z komputerem zdalnym. Siedzę teraz na Wi-Fi pieron wie jak długo,w każdej chwili może zniknąć i pojawić się za tydzień.Co jeszcze dziwniejsze gdy wkładam tą samą kartę SIM do smartfona,nie mogę w nim uruchomić Trybu sieci danych,na włożonej karcie Play ta funkcja działa.Mam dwie karty jedną "główną" internetową i zakupioną ze starteru T-Mobile,aktualnie użytkują tą drugą z racji tego że na tej pierwszej mam wyczerpany cały pakiet danych uprzedzam że na niej pojawia się ten sam błąd. Wczoraj także zainstalowałem nowy program Internet Security COMODO lecz wątpię by on powodował problem, nawet na wyłączonej zaporze jest to samo. W menedżerze urządzeń brak żółtych wykrzykników... Reinstalacja Internet Manager nie daje rezultatu. Pomocy.

-- 12 sty 2016, 13:28 --

Edit,ten komunikat może i brzmieć tak :

połączenie zostało zakończone przez komputer zdalny zanim można było je ukończyć
Ostatnio zmieniony 12 sty 2016, 14:36 przez Niezauwazalny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Internet z T-Mobile problemy

Post12 sty 2016, 14:28

Jeżeli to się stało wczoraj to sprawdź
Ostatnio znana dobra konfiguracja - Enter.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Internet z T-Mobile problemy

Post13 sty 2016, 17:39

Nie mogę znależć tej opcji mam laptop HP 250 :|

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Internet z T-Mobile problemy

Post13 sty 2016, 20:34

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników


Rozwiązywanie ogólnych problemów związanych z uruchamianiem systemu Windows

Krok 2: Przywróć system do ostatniej znanej dobrej konfiguracji
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Internet z T-Mobile problemy

Post14 sty 2016, 21:50

Kupiłem nową SIM,póki co nie wywala błędów przy próbie łączenia,ciekawe jak długo :?



  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości