Jak sprawdzić ile osób jest podłaczonych do sieci

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
kamillo666

Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 26 paź 2009, 16:34

Jak sprawdzić ile osób jest podłaczonych do sieci

Post01 lis 2009, 14:32

Witam mam problem otóż jak w temacie jak mogę sprawdzić czy ktoś mi się podłączył do mojego internetu ponieważ od kilku dni mam straszna lagi na grach i jak ściągam coś to tez mi wolno idzie ale dziś się zdziwiłem... Gdyż chciałem pobrać jedna grę ze stronki Hotfile i jak wkleiłem link to mi pisze ze już ktoś pobiera na tym IP i nie pobierałem nic z hotfila przez 2 dni :/ wiec jak ktoś zna jakiś sposób jak sprawdzić czy ktoś mi się wkradł do mojego internetu proszę o odpowiedz z góry dziękuję internet mam Eircom podłączony modemem do komputera (nie kablem)
Ostatnio zmieniony 01 lis 2009, 14:42 przez rokko, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: korekta tytułu, poprawiono pisownię

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Jak sprawdzic ile osob jest podlaczonych do sieci

Post01 lis 2009, 14:38

i jak wkleilem link to mi pisze ze juz ktos pobiera na tym IP

Twój komputer jest identyfikowany przez IP zewnętrzne czy wewnętrzne? Provider jakie IP dostarcza Tobie?

Proszę stosować się do regulaminu forum. Na forum piszemy w języku polskim, używaj polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, ż, ź, ł, ę, ś, ó).
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

kamillo666

Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 26 paź 2009, 16:34

Jak sprawdzić ile osób jest podłaczonych do sieci

Post01 lis 2009, 14:52

sorka nie zrozumialem zbytnio pytania "przez IP zewnętrzne czy wewnętrzne" nie ejstem strasznym orlam komputerowym mam ci podac IP czy cos?

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Jak sprawdzić ile osób jest podłaczonych do sieci

Post01 lis 2009, 15:20

Źle to napisałem, sorki. Napiszę tak, czy Twój adres IP jest zmienny? Czy z każdym połączeniem się z internetem Masz przydzielany inny adres IP? Chodzi o adres jaki widzą serwery. Wejdź na dowolną stronę, która umożliwia identyfikację IP Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

i jak wkleiłem link to mi pisze ze już ktoś pobiera na tym IP

Tego typu sytuacja jak u Ciebie występuje przy stałym adresie IP (IP pośrednika). Jeżeli każdy user będący w tej sieci, będzie identyfikowany po tym samym IP co Ty posiadasz, to taka sytuacja jak tutaj może wystąpić.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

kamillo666

Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 26 paź 2009, 16:34

Jak sprawdzić ile osób jest podłaczonych do sieci

Post01 lis 2009, 15:45

Aha to mogłeś tak spytać od razu :P IP mam stałe nawet po reinstalacji wszystkiego i po wyłączeniu komputera IP mam takie samo



  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości