Jaki router + karta wifi

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
kokoszko76

Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 31 sty 2012, 14:07

Jaki router + karta wifi

Post15 sty 2013, 21:29

Witam.

Chciałbym kupić router ADSL i kartę wifi USB do jednego komputera, ponieważ jestem zmuszony do korzystania z neostrady lub netii ( to drugie odrzucam na wstepie ). Do tej pory operowałem liveboxem i miałem przez to wiele problemów i godzin spędzonych w salonie TP. Obecnie mogę kupić wraz z internetem router od orange z wifi ale wole kupić coś konkretniejszego do około 200 zł. Czytałem dużo opinii o routerach TP-Link ( kilka modeli ) ale też i dużo negatywnych, drugim wybrańcem jest NETGEAR DGN2200 + Karta bezprzewodowa USB N150 WNA1100. Czy taki zestaw byłby wystarczający do korzystania z 4 komputerów i ewentualnie jakiegoś telefony na kilka najbliższych lat ( mieszkasz w domku jednorodzinnym i potrzebuje w miarę dobrego sygnału )? Może jakiś lepszy zestaw? Potrzebuje routera + 1 karte USB do około 200 zł.

Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Jaki router + karta wifi

Post15 sty 2013, 21:35

kokoszko76 pisze:drugim wybrańcem jest NETGEAR DGN2200 + Karta bezprzewodowa USB N150 WNA1100

Dobry wybór.
Jeżeli chodzi o kontroler Wi-Fi na USB możesz jeszcze zwrócić uwagę na TP-Link WN722N => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości