Karta tunelowa Teredo Tunneling Pseudo-Interface

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
Grzegorz25

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2009, 16:04

Karta tunelowa Teredo Tunneling Pseudo-Interface

Post28 paź 2009, 16:32

Mam sieć przewodową, internet osiedlowy z własnym serwerem na 80 osób, dostajemy sygnał z TP S.A. W ramach aktualizacji Win XP zainstalował mi się protokół ipv6 i łączność z internetem została przerwana. Ipconfig zamiast działających ustawień pokazał ?Teredo tunneling interface? z nowymi ustawieniami. Po odinstalowaniu ipv6 i Teredo na prośbę admina w ipconfig mam ?nośnik odłączony?. W Centrum pomocy i obsługi technicznej znalazłem, że ?karta sieciowa w danej konfiguracji ma przypisany stan nośnik odłączony?.
Gdzie mogę nośnik włączyć?

-- Dzisiaj, 16:33 --

Grzegorz25
Ostatnio zmieniony 28 paź 2009, 19:25 przez rokko, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmieniono tytuł

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

nośnik odłączony

Post28 paź 2009, 16:55

Przejdź do menedżera urządzeń Start -> Uruchom -> devmgmt.msc

Włącz pokazywanie ukrytych urządzeń, Widok => Pokaż ukryte urządzenia

Poszukaj czy na liście urządzeń widnieje wspomniane urządzenie. Wyłącz go lub odinstaluj poprzez PPM na urządzeniu => Odinstaluj lub PPM => Właściwości => na samym dole z listy rozwijanej wybierz opcję wyłączającą urządzenie.

Więcej informacji na temat wyłączania obsługi IPv6 znajdziesz tutaj => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników (zobacz opcję netsh interface teredo set state disabled).
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości