Liveboxem brak połączenia i Internetu

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
krasnal888

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 24 cze 2009, 10:00

Liveboxem brak połączenia i Internetu

Post24 cze 2009, 10:06

No więc tak... Odebrałem komputer z naprawy, podłączam do niego LB i niby wszystko ok, pisze połączono itd, ale internet nie działa... Próbowałem już chyba wszystkiego... (połączenie jest kablem ethernet, wifi jest na drugim komputerze). Mam zintegrowaną kartę sieciową nvidia nforce networking controller. Próbowałem już instalować nowe sterowniki do niej ale ciągle nie działa. Przeinstalowywałem już liveboxa i resetowałęm do ustawień fabrycznych i ciągle nic.. Może ktoś będzie w stanie mi pomóc.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2009, 20:03 przez cosik_ktosik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Korekta tytułu

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Problem z Liveboxem

Post24 cze 2009, 20:04

Podałeś poprawny login i hasło?
Wejdź do panelu sterowania->Połączenia sieciowe->kliknij prawoklikem na połączenie sieciowe->Właściwości->znajdź Protokół internetowy (TCP/IP)->kliknij właściwości->wpisz w adresach DNS (poprzednie zapisz):

208.67.222.222
208.67.220.220
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

krasnal888

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 24 cze 2009, 10:00

Re: Liveboxem brak połączenia i Internetu

Post25 cze 2009, 21:11

Login i hasło są poprawne, ten twój sposób też nie działa... Wcześniej było ustawione na automatyczne.


P.S. Zdaje mi się że to może być coś z kartą sieciową, bo jak klikam "napraw" na połączeniu to nie może pobrać adresu ip...



  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości