Modem blokuje VPN

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Modem blokuje VPN

Post15 wrz 2015, 17:30

Od około 4 tygodni mam poważne problemy z połączeniem.Najpierw łączyło za 10-20 razem,od 3 dni wogóle nie łączy.Wygląda to tak podpinam modem biorę połącz łączy,następnie wybieram dowolny serwer z listy i się łączy niby łączy ale prędkość tragiczna! 5 minut na ładowanie google.Przed tym wszystko szybko sprawnie śmigało.Reinstalacja programu nie pomogła,sterowniki internetowe wg menadżera urządzeń "najnowsze" pomocy z supportu VPN też nie dostałem,dedykowane serwery nie działają zmiana DNS też nie :@ :cry: nic poprostu.Naprawdę próbowano wszystkiego a może nie/.? :pray: Dziś dostałem "finalnego maila"

Hi,

Thanks for contacting us. It seems that there may be an issue with your T-Mobile internet connection due to which you are facing this issue, you are requested to switch over to any other network for testing purpose, then connect VPN and check. Also share the results with us.

Please feel free to contact us if you need any further assistance.

Regards,
PureVPN Technical Support


Mój internet to T-mobile,modem HUAWEI Mobile Connect 3G,a VPN którego używam to PureVPN Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

A i system operacyjny Windows 10 64-bit.

Jakieś sugestie? :cry:
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2015, 17:36 przez Niezauwazalny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Modem blokuje VPN

Post15 wrz 2015, 17:35

Sprawdzałeś reset modemu ?
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Modem blokuje VPN

Post15 wrz 2015, 17:52

Aha i na połączeniu WIFI Pure działa wybornie :|

-- 15 wrz 2015, 17:37 --

XMan pisze:Sprawdzałeś reset modemu ?


Jak się to robi?

-- 15 wrz 2015, 17:52 --

Modem HUAWEI Mobile connect 3g/LTE USB Stick/HUAWEI E3372

Awatar użytkownika
leon1956

Ekspert
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:47
Lokalizacja: Stamtąd

Modem blokuje VPN

Post15 wrz 2015, 23:19

Witam .Ten modem i inne tego typu urządzenia nie posiadają funkcji resetu . Co może być przyczyną twoich problemów niestety nie wiem . Jeżeli są jakieś możliwości ustawień modemu to spróbuj tam się zorientować .
Złośliwość jest podstawą wszelkiej znajomości i przyjaźni z osobnikami rodzaju ludzkiego . Dowodzi inteligencji i zainteresowania drugą osobą .

Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Modem blokuje VPN

Post16 wrz 2015, 11:00

Wiem że to nie forum prawne ale zapytam.Czy dostawca internetu ma prawo blokować coś co jest legalne? tym bardziej że za to płacę,czytałem że w UK i Szwecji VPN są powszechnie blokowane jak jest u nas? czy mogę z tego powodu rozwiązać umowę? Oni nie będę decydować co jest legalne a co nie... tym bardziej że miliony osób na całym świecie korzystają z tego typu usług.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Modem blokuje VPN

Post16 wrz 2015, 21:14

Wszystko będzie tutaj zależało od zaakceptowanego regulaminu.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Modem blokuje VPN

Post17 wrz 2015, 10:55

Nom,chodzi o zapis że "zobowiązuje się nie korzystać z programów szyfrujących/VPN,lub oni "zakazują korzystania z takich usług" ale go nie ma.Więć nie wywiązują się z umowy.A co dalej można z tym zrobić? poprostu zrezygnować coś mi się należy?

-- 17 wrz 2015, 10:55 --

Oni jednak się upierają że nie blokują....

Witam
Dziękuję za korespondencję.

Uprzejmie informuję, iż nie blokujemy połączeń VPN.

Jeżeli występują u Pana jakieś niedogodności proponuję sprawdzić czy połączenie przychodzące do serwera VPN może przechodzić przez NAT być może, używane przez Pana rozwiązanie wymaga publicznego adresu IP. Domyślnie dostęp do Internetu odbywa się na prywatnych adresach IP (zmienny adres IP).

Proponuję również sprawdzić czy VPN „wpuszcza" połączenia ze wszystkich adresów IP, czy tylko z wcześniej zdefiniowanej puli.

Proszę również wskazać jakiego numeru sprawa dotyczy (lub numer umowy, lub numer karty sim). Na kogo numer jest zarejestrowany, jakie jest hasło abonenckie lub kod puk (ewentualnie numer pesel i adres zameldowania właściciela a w przypadku numeru na firmę numer nip i adres siedziby firmy). Do weryfikacji problemu niezbędne jest również wskazanie konkretnej lokalizacji w której problem występuje oraz technologii w jakiej następuje połączenie (2G,3G,LTE).

Po otrzymaniu powyższych informacji postaram się pomóc a w razie konieczności przekaże sprawę do analizy przez Dział Techniczny.


Jak to sprawdzić nie mam pojęcia pomocy. :| :pray:

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Modem blokuje VPN

Post17 wrz 2015, 12:31

Używałeś jakiegoś optymizera łącza? Albo tweaka z rodzaju tuneup?
Tak się przyglądam płatnemu programowi - dziś za darmo. Zastanawiam się, czy może Ci się przydać. Dla wszystkich Windowsów od XP do 10. Działa na internet kablowy, DSL, U-Verse, FIOS, Modem, satelitarny i telefon komórkowy. Może ten program "ustawi" Ci prawidłowe parametry łącza?
To ta strona z promocją. Klikasz na download, w nowej karcie wpisujesz dwa razy adres swojego emaila i otrzymasz na pocztę link do pobrania i serial Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

My nie odkryjemy, co zepsuło się "samo". Może amba coś odznaczyła w zaporze, czy wyłączyła jakąś usługę? A co u Ciebie w podglądzie zdarzeń pisze we właściwościach błędów?
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Modem blokuje VPN

Post17 wrz 2015, 12:34

Nigdy na tym systemie nie używałem optimizerów internetu..

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Modem blokuje VPN

Post17 wrz 2015, 12:46

Posprawdzaj, co możesz. W zmień ustawienia karty LAN - PPM wybierz -Wyłącz połączenie . Restart komputera. Potem znowu w ustawieniach karty LAN włączasz. Restart i podziwiasz, albo klniesz.
A w ikonce łącza w trayu nie ma malutkiego kręcącego się kółeczka?
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Modem blokuje VPN

Post17 wrz 2015, 13:05

Nie masz zapisanego punktu przywracania systemu zanim pojawił się problem ?
Jeżeli masz to przywróć system.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Modem blokuje VPN

Post17 wrz 2015, 13:24

Przy uruchamianiu klikać F8 i wywołać panel wyboru opcji wyboru uruchamiania, naprawy, czy przywrócenia ostatniej dobrej konfiguracji.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Modem blokuje VPN

Post17 wrz 2015, 14:29

Sprawdź najpierw to co powyżej pisze Gedo.
Jeżeli nie pomoże to przywracanie systemu.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
Niezauwazalny

Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 30 cze 2015, 11:15

Modem blokuje VPN

Post17 wrz 2015, 18:51

Jeśli chodzi o przywracanie systemu to niestety juź dawno usunąłem wszystkie punkty komplikacje zaczęły się już miesiąc temu,a od 5 dni wogóle amba amen.sprawdzę dziś propozycje Gedo. :|

-- 17 wrz 2015, 18:51 --

I kółeczka żadnego takiego nie widzę.

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Modem blokuje VPN

Post17 wrz 2015, 21:39

I kółeczka żadnego takiego nie widzę.

Gdzie, jakiego kółeczka ?
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości