Podgląd z kamery przez internet.

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
RobertMartyniuk75

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2012, 20:40

Podgląd z kamery przez internet.

Post20 mar 2012, 20:42

Czy istnieje możliwość stworzenie niedużego monitoringu złożonego z maksymalnie dwóch kamer, tak aby móc oglądać co się dzieje w danym pomieszczeniu będąc zupełnie w innym miejscu? Chodzi mi tutaj o podgląd z kamery przez internet.

Jaki jest koszt kupna takiej kamery? Może ktoś się orientuje w tych sprawach bo ja jestem totalnie zielony.

Awatar użytkownika
voluu

Ekspert
Posty: 1061
Rejestracja: 16 kwie 2010, 20:47
Kontaktowanie:

Podgląd z kamery przez internet.

Post20 mar 2012, 21:18

Chcesz je podłączyć do komputera czy do rejestratora (podobny do odtwarzaca VHS)?
Jeśli opcja pierwsza: poczytaj o programie WebCam Spy.
Jeśli opcja druga: to coś w stylu tego, Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Obrazek
Sounds Better

Indoor: AKG K514 + Denon PMA-480R
Outdoor: SoundMagic PL10 + Sansa Clip+

Awatar użytkownika
Lena

Globalny Moderator
Posty: 4554
Rejestracja: 10 lut 2009, 19:42
Lokalizacja: Sz-n

Podgląd z kamery przez internet.

Post21 mar 2012, 14:10

2 kamerki IP załatwią sprawę. Mieliśmy na testach takie urządzenie: http://www.hotfix.pl/recenzja-compro-ip70-hd-r27.htm
posiada ono oprogramowanie do zdalnego monitoringu

IwanSokolowski69

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2012, 21:06

Podgląd z kamery przez internet.

Post05 kwie 2012, 00:18

W zupełności nie wiem w jakiej sytuacji jesteś, jednak ja potrzebowałem podobnego rozwiązania w moim biurze, tak dla pewności po prostu chciałem zamontować kamerę skierowaną na moje biurko w jednym z większych biurowców w Krakowie. Również byłem totalnie zielony, dlatego też chciałem poradzić się jakiejś konkretnej firmy. Przekopałem chyba wszystkie możliwe firmy jakie funkcjonują w okolicach Krakowa i zdecydowałem się ostatecznie na pewną firmę, która o dziwo zaproponowała mi własne rozwiązanie, które mi się spodobało.

Nie potrzebowałem jakoś specjalnie chować tej kamery, ale też chciałem, żeby dało się ją w każdej chwili przykryć, schować. Rozwiązaniem okazały się kamery ip wifi czyli takie, które mogą działać bezprzewodowo po podłączeniu do Routera.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej jak to u mnie funkcjonuje to napisz do mnie, postaram się opisać mniej więcej jak to wszystko teraz u mnie działa, a powiem, że tez byłem zielony :)
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2012, 00:18 przez cosik_ktosik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usuwam spam linka, następnym razem zablokuję na stałe adres

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Podgląd z kamery przez internet.

Post05 kwie 2012, 09:11

Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

ramzes

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2012, 12:40

Podgląd z kamery przez internet.

Post14 maja 2012, 13:09

RobertMartyniuk75 pisze:Czy istnieje możliwość stworzenie niedużego monitoringu złożonego z maksymalnie dwóch kamer, tak aby móc oglądać co się dzieje w danym pomieszczeniu będąc zupełnie w innym miejscu? Chodzi mi tutaj o podgląd z kamery przez internet.

Jaki jest koszt kupna takiej kamery? Może ktoś się orientuje w tych sprawach bo ja jestem totalnie zielony.


Niektóre programy wysyłają nawet zdjęcia na maila w momencie wykrycia ruchu. Czyli np. jeżeli nic się nie dzieje, kamera zapisuje tylko minimalną ilość danych.



  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości