Problem BlueConnect Please Help...

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
DzuM

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2011, 23:54

Problem BlueConnect Please Help...

Post18 sty 2011, 00:45

otóż jestem nowym użytkownikiem blueconnecta wczoraj używałem go pierwszy raz pierwsze odpalenie itd i wszystko było dobrze korzystałem z neta z 2h zadowolony duży transfer nocne ściąganie za darmo itd...rano jechałem pociągiem czasami przez mega wsie i między lasami i wszystko było dobrze czasami jak sie jechało przez las to mulił ale to normalne podejrzewam wróciłem na chate gdzie mam stacjonarnego neta więc nie musiałem sobie "nabijać" więc korzystałem z niego no ale od 23.00 zaczyna sie darmowe nocne ściąganie to stwierdziłem że podepne se neta do lapa no i generalnie nie mam dostępu do neta (fot. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników) gdzie wczoraj mi się normalnie od razu łączyło więc pierwszym moim ruchem było wyłozenie i włożenie karty SIM niezadziałało...drugi mój ruch to odinstalowałem cały program blueconnect z kompa i zainstalowałem na nowo bez efektu więc zgooglowałem problem blueconnecta i wyświetlił mi się ten temat (sieci-komputerowe/blueconnect-brak-polaczenia-z-internetem-t5557.html) przewałowałem go od początku do końca z tego tematu przeszedłem do tego tematu (sieci-komputerowe/blueconnect-polaczenie-nie-powiodlo-sie-t3602.html) więc zaciekawiony ściągnąłem ten program Top Net Info no i chciałem sprawdzić przepustowość neta ale miałem taki sam problem jak koleżanka z pierwszego tematu czyli że musiałem się rozłączyć no i się rozłączyłem rzeczywiście liczby sie pojawiły, lecz gdy chciałem sie połączyć to wyświetlało się cos takiego (fot. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników) gdy się łączyłem przez TNI a cos takiego gdy przez program blueconnecta (fot. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników) więc wyłączyłem tą opcję Komunikacja AT walnąłem połącz i to samo co miałem od samego początku (fot. Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników) lecz czekając jakieś 15-20 minut internet się łączy ale działa jakby nie działał...What to do?;/


  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości