Problem z FireFoxem

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Problem z FireFoxem

Post29 sty 2010, 21:30

Mianowicie....
Oglądam sobie filmiki na necie, YouTube i wrzuta.pl, po pewnym czasie postanowiłem odświeżyć stronę YouTube.pl bo filmik się nie dociągnął do końca i nie chciało już dalej lecieć, wtedy wyświetlił mi się napis że nie mam Adobe Flash Player, trochę się zdziwiłem bo nic nie usuwałem itp, myślałem że to jakiś błąd, po odświeżeniu reszty kart było to samo, Zrobiłem Re instalację Adobe Flash Player oraz Firefoxa i nadal nic.

Google Chrome chodzi bez zarzutu, ale zależy mi na FF, jak go naprawić?

na YT wyświetla mi się:
Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub starą wersję programu Adobe Flash Player. Pobierz najnowszą wersję odtwarzacza Flash.
Sprawdziłem cyz przypadkiem nie wyłączyłem JavaScript, ale jest zaznaczony.

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Problem z FireFoxem

Post29 sty 2010, 22:02

Na pewno masz najnowszą wersję flash playera? Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników oraz javy -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Jeżeli jesteś pewien to wyczyść też wszystkie ciasteczka oraz pamięć podręczną.
Jak nadal nic to
Zrób kopię zapasową zakładek oraz jak chcesz profilu -> Firefox: tworzenie backupu profilu, synchronizacja zakładek

oraz wykonaj całkowity reinstal przeglądarki -> Deinstalacja programów

Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Problem z FireFoxem

Post29 sty 2010, 22:31

Ok, dzięki za pomoc, za instalowałem najnowszą Javę ale nie pomogło, dopiero po wyczyszczeniu ciasteczek itp wszystko wróciło do normy.



  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości